Inca IWM-551 Kablosuz Mouse Şarj Edilebilir 4 LED Işıklı Sessiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 29.04.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konforlu Dokunuş Hissi

IWM-551  mouse, en iyi konforu sunacak şekilde tasarlanmış ve neredeyse her yüzeyde çalışabilen lazer sensörüyle donatılmış şık, kompakt kablosuz fare modelidir. Her parmağınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen tasarımı ile hem ihtiyaçlarınızı karşılar hem de işlemlerinizi fonksiyonel tuşları sayesinde kolayca gerçekleştirebilmenizi mümkün kılar.

Çift Bağlantı Özgürlüğü

Inca IWM-551 mousenuzu hem USB girişi olan cihazlarınızla hem de Type C girişi olan cihazlarınızla kullanabilirsiniz .Gelişmiş 2.4GHz radyo frekansına sahip IWM-551 mouse, kablosuz iletişim alanınızı 15 metreye kadar çıkarır.

Tükenmeyen Enerji

Inca IWM-551 mouse, içerisinde dahili bulunan çevre dostu 400 mAh şarj edilebilir pil ile, enerji bitti derdini unutturur. Tamamen şarj edildikten sonra kullanım süresi yaklaşık 100 saattir. Type C kablolu şarj arayüzüyle, şarj sırasında mavi gösterge ışığı daima yanar. Mavi ışık, tamamen şarj olduğunda söner; şarj süresi, 3-4 saat civarındadır.

Özel Anahtar Yuvası Tasarımı

Inca IWM-551 mousea özgü anahtar yuvası tasarımı, fare anahtarlarını kolayca değiştirme imkanı sunarak kişiselleştirmeyi yepyeni bir seviyeye taşır.

Özellikler

  • Çift USB+Type C Alıcı Desteği
  • DPI: 800-1200-1600
  • Çalışma Aralığı:10-15 metre
  • Yüksek Hassasiyetli Optik İzleme Motoru

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Mouse Formu
Laser
DPI
1600 DPI
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.