E2M STD-01 Katlanabi̇li̇r Metal Laptop Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sağlam ve Tam Koruyucu

Kaymaz silikon mat ile dizüstü bilgisayarınızı yerinde sabitleyebilir ve cihazınızın çizilmelere ve kaymaya karşı maksimum korunmasını sağlar. Üstelik pürüzsüz kenarlar ellerinize asla zarar vermez.

Kolay Kurulum ve Kolay Taşıma

Hafif ve tamamen katlanabilen yapısı sayesinde çantanıza rahatlıkla sığdırabilir, seyahetlerinizde yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Omuz ve Bel Ağrısını Azaltın

Ayarlanabilir dizüstü bilgisayar sehpası 7 seviye yükseklik ayarına sahip olduğu için bu sayede omuz ve bel ağrısını azaltır. Eğimli açısı ve açık tasarımı ,bilgisayarı soğutmak için daha fazla hava akışı sağlayacaktır ayrıca alüminyum alaşımlı malzeme ve özel oyuk tasarım ile dizüstü bilgisayarınızı aşırı ısınmadan engeller ve ısı dengesini sağlar. 10-15,6 inç dizüstü bilgisayarla uyumludur.

Özellikler

  • Boyut: 28x6.5x3.2cm
  • Ağırlık: 300gr
  • Renk: Gümüş
  • Materyal: Alüminyum, Silikon

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.