Inca INC-341FXK Ergonomik USB Sessiz Notebook Standı Soğutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sleeve Bearing Rulman Mekanizmasi ile Sessiz Çalışma

Inca INC-341FXK süper sessiz USB fanlı notebook soğutucu, birinci sınıf malzemeden üretilen yapısının yanı sıra, 140mm'lik süper sessiz fanı ile size güçlü hava akımı sağlayarak sürekli serinlik, yüksek hız ve tam performans sunar.

Benzersiz Anti-Slip Tasarım

7 inç ile 17 inç notebook ebatlarıyla uyumlu çalışan Inca INC-341FXK USB fanlı notebook soğutucu; benzersiz anti-slip tasarımı sayesinde cihazınızın stand ile temasında kaymayı engelleme ve gövdeyi tam kavrama özelliğine sahiptir.

Hareketli Notebook Tutucular

Dizüstü bilgisayarların boyutları ve ön panel çıkışlarının yeri değişebilmektedir. Inca INC-341FXK fanlı notebook soğutucunun en önemli özelliklerinden biri, notebook tutucularının hareketli olmasıdır. Bu şekilde bilgisayarınızın büyüklüğüne göre, ön panel çıkışlarını kapatmayacak şekilde kolayca boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Özel Mavi LED Aydınlatma

Inca INC-341FXK; mavi LED aydınlatmaları ile benzersiz bir ışıltı sunarken, bilgisayarınızın her zaman en yüksek performansta çalışmasına katkıda bulunur.

Kolay Erişimli USB 2.0 Port

Inca INC-341FXK süper sessiz USB fanlı notebook soğutucu ile dizüstü bilgisayarınız, extra USB girişlerine de sahip olur. Bu nedenle çıkışlara kolay erişebilmeniz için arka panele yerleştirilmiş USB 2.0 çıkış ile extra masraf yapmadan USB sayınızı arttırmış olursunuz.

Özellikler

  • Benzersiz Tasarım
  • Gürültü Seviyesi: 15dBA
  • On/Off Tuşu
  • 40 mm'lik Fan ile Güçlü Hava Akımı
  • Benzersiz Anti-Slip Tasarım
  • Nominal Gerilim: 5 Volt DC
  • Güç Girişi: 0.75W
  • Fan Hızı: 1000 RPM
  • Maksimum Hava Akımı: 44 CFM

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.