Inca INC-607GMS Arrax II Gaming Notebook Soğutucu 2x Rgb Fan, LCD Kontrol Paneli, 7 Adım, 10-18 inç

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

2x Fan Tasarımı

Inca Arrax II RGB gaming notebook soğutucu, 2 adet yüksek devir hızında, 115*115*15 mm boyutunda RGB`li fana sahiptir. RGB LED fanları güçlü hava akımı, yüksek hız ve tam performans sunarak notebookunuzun ısınmasını engeller.

LCD Kontrol Paneli

Inca Arrax II notebook soğutucu, LCD kontrol paneli sayesinde dilediğiniz modu uygulayabilmenize imkan tanır. Bu sayede oyun keyfinize maksimum heyecan katar.

LED Tasarım

Inca INC-607GMS Arrax II notebook soğutucuya özel olarak tasarlanmış LED`li kontrol paneli ile anı daha keyifli yaşarsınız. Kontrol panel ile fanları istediğiniz devirde kullanmanıza olanak sağlayan INC-607GMS; +/- tuşlarını kullanarak ihtiyacınız olan seviyede fan hızını ayarlamanızı sağlar.

1200 RPM Fan Gücü

Inca Arrax II RGB gaming notebook soğutucu ile sessiz ve maksimum fan gücüne sahip olursunuz. 1200 RPM fan gücünü dilediğiniz şekilde ayarlayabilir, böylece ihtiyacınız olan soğutmaya sahip olabilirsiniz.

Ultra Geniş Havalandırma Kanalları

Inca Arrax II RGB gaming notebook soğutucu; özel olarak tasarlanmış ultra geniş havalandırma kanalları ve metal tel yüzeyi sayesinde yüksek soğutma gücü sağlayarak notebookunuzun tüm yüzeyinde ısınmayı önler.

7 Kademeli Yükseklik Ayarı

Inca Arrax II RGB notebook soğutucunun 7 kademeli yükseklik ayarı ile; oyun oynarken size en uygun olan açıyı kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Ergonomik Tutucu Aparatı

Çıkarılabilir notebook tutacağı sayesinde soğutucunuzu kullanmadığınız zamanlarda, aparatını çıkarıp soğutucunun arkasında bulunan yerine takabilirsiniz.

Çift Ayaklı Kaymaz Tasarım

Kaymaz ve çift ayaklı tasarımı, sağlam bir zemin hazırlayarak taşıma gücünü arttırır.

Özellikler

  • Ürün Boyutu: 410*280*34mm
  • Voltaj: DJ 5V
  • Kablo Uzunluğu: 60cm

Teknik Özellikler

Yükseklik Ayarı
5
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SOĞUTUCU
Renk
SİYAH
Gürültü Düzeyi (db)
17-20
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
INC-607GMS
Ana Renk
SİYAH
Dahili Fan Sayısı
2
Marka
INCA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok