Thermaltake 1250w 80+titanium Toughpower Dps G Rgb Ps-tpg-1250dpcteu-t Fanlı Power

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Thermaltake 1250w 80+titanium Toughpower Dps G Rgb Ps-tpg-1250dpcteu-t Fanlı Power

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Enerji Tasarruflu Akıllı PSU

80 Plus Titanium sertifikasına sahip olan Thermaltake PSU, akıllı tasarımı ile güç kaynağı ünitelerini takip etme, enerji tasarrufu yapma ve CO2 emisyonunu azaltma avantajlarını bir arada sunar.

Kabloları Düzenleme Avantajı

Kılıflı ve düz kablo seçimi sunan özel tasarımlı Thermaltake PSU, ayrıca kablo dağınıklığı tamamen ortadan kaldıran yapısı ile fark yaratır. Bu sayede kasa içinde hava akımı için daha fazla yer kalır.

Hazır RGB LED Aydınlatma Profilleri

3 farklı aydınlatma modunun yanı sıra 4 farklı hız seçeneği sunan RGB LED sistemi, 8 aydınlatma profili ile pek çok seçenek sunar. Birkaç tıklama ile seçilebilen bu ayarların yanı sıra fan üzerine yer alan LEDleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

RGB Aydınlatmalı Fan

14 cm çapa sahip dahli fanı sayesinde hem iç ortamdaki sıcak havayı kısa sürede dışarı atar hem de RGB ışıkları ile eğlenceli bir görünüm sunar. DPS G PC App sayesinde söz konusu fanın dönüş hızı ayarlanabilir, 16,7 milyon renk tonunu içeren RGB efektleri kişiselleştirilebilir.

Mobil Uygulama ile Kontrol

Thermaltake PSU, fan ve aydınlatma kontrolü için kullanıcılara 2 farklı platform sunar. Bu sayede kontrol paneline hem masaüstü bilgisayar hem mobil telefon/tablet üzerinden erişebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THERMALTAKE 1250W 80+TITANIUM TOUGHPOWER DPS G RGB PS-TPG-1250DPCTEU-T FANLI POWER
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THERMALTAKE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok