Asus C3 WEBCAM

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

ASUS Webcam C3 ile 1080p Video Kaydı

Asus Webcam C3, 1080p çözünürlükte üretilmiş kamerası sayesinde Full HD kayıt yapma imkanı sunar. Kayıt esnasında net görüntüler elde etmenin yanında 360 derece dönebilme özelliği ile farklı açılardan kayıt almak mümkündür.

Geniş Görüntüleme Alanı

Webcam C3’ün gelişmiş merceği sayesinde geniş açılı çekimler yapılabilir. Görüntülü görüşmeler ya da blog çekimleri esnasında yakın mesafede oturan iki kişi kolaylıkla kamera görüş alanına girebilir.

Akıcı Görüntülü Görüşme Performansı

Asus Webcam C3, saniyede 30 kare aktarma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde daha net ve akıcı görüntülü görüşmeler yapma imkanı sunar. 30 FPS özelliği ile oyun oynarken dahi akıcı görüntüler elde edilebilir.

Çoklu Mikrofon Özelliği

Webcam C3, ikili mikrofon sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede kayıtlar sırasında ses karşı tarafa rahat şekilde aktarılabilir. Çift mikrofon özelliği aynı zamanda çoklu çekimlerde sesi farklı açılardan almayı kolaylaştırır.

Geliştirilmiş Ses Alma Performansı

Oyun oynarken, iş toplantılarında veya kişisel diğer çekimlerde dışarıdan gelen harici sesler çekim kalitesini düşürür. Böyle durumları için Asus Webcam C3 hüzmeleme özelliği kullanıcılarını ortam gürültülerinden kurtarır.

ASUS Webcam C3 Sabitleme Kolaylığı

90 dereceye kadar ayarlanabilir klips sayesinde kullanıcının dilediği yere montaj kolaylığı sunar. Klips içine yerleştirilmiş kauçuk yüzey sayesinde farklı yüzeyler için düşme veya hareket etme riskini azaltır. Çekim esnasında tripod kullanmayı seçenler için Asus Webcam C3’un alt kısmına tripod girişi yerleştirilmiştir.

USB Çıkışı ve Erişim Rahatlığı

Asus Webcam C3, USB çıkışa sahiptir. Bu sayede kolayca multimedya cihazlarında çalıştırılabilir. Yüksek çekim performansı için geliştirmiş Chrome OS, Mac ve PC uyumludur.

Asus Türkiye Garantisi ile Webcam C3

FHD 1080p Webcam C3, Asus Türkiye garanti kapsamındadır. Gerekli durumlarda yetkili Asus teknik servisleri tarafından ücretsiz hizmet verebilir.

Teknik Özellikler

  • FHD (1920 x 1080) video çıkışı
  • 30 FPS video kare hızı
  • Çift mikrofon
  • Ses hüzmeleme özelliği
  • Ayarlanabilir klips
  • USB bağlantı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.