Asus C3 WEBCAM

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

ASUS Webcam C3 ile 1080p Video Kaydı

Asus Webcam C3, 1080p çözünürlükte üretilmiş kamerası sayesinde Full HD kayıt yapma imkanı sunar. Kayıt esnasında net görüntüler elde etmenin yanında 360 derece dönebilme özelliği ile farklı açılardan kayıt almak mümkündür.

Geniş Görüntüleme Alanı

Webcam C3’ün gelişmiş merceği sayesinde geniş açılı çekimler yapılabilir. Görüntülü görüşmeler ya da blog çekimleri esnasında yakın mesafede oturan iki kişi kolaylıkla kamera görüş alanına girebilir.

Akıcı Görüntülü Görüşme Performansı

Asus Webcam C3, saniyede 30 kare aktarma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde daha net ve akıcı görüntülü görüşmeler yapma imkanı sunar. 30 FPS özelliği ile oyun oynarken dahi akıcı görüntüler elde edilebilir.

Çoklu Mikrofon Özelliği

Webcam C3, ikili mikrofon sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede kayıtlar sırasında ses karşı tarafa rahat şekilde aktarılabilir. Çift mikrofon özelliği aynı zamanda çoklu çekimlerde sesi farklı açılardan almayı kolaylaştırır.

Geliştirilmiş Ses Alma Performansı

Oyun oynarken, iş toplantılarında veya kişisel diğer çekimlerde dışarıdan gelen harici sesler çekim kalitesini düşürür. Böyle durumları için Asus Webcam C3 hüzmeleme özelliği kullanıcılarını ortam gürültülerinden kurtarır.

ASUS Webcam C3 Sabitleme Kolaylığı

90 dereceye kadar ayarlanabilir klips sayesinde kullanıcının dilediği yere montaj kolaylığı sunar. Klips içine yerleştirilmiş kauçuk yüzey sayesinde farklı yüzeyler için düşme veya hareket etme riskini azaltır. Çekim esnasında tripod kullanmayı seçenler için Asus Webcam C3’un alt kısmına tripod girişi yerleştirilmiştir.

USB Çıkışı ve Erişim Rahatlığı

Asus Webcam C3, USB çıkışa sahiptir. Bu sayede kolayca multimedya cihazlarında çalıştırılabilir. Yüksek çekim performansı için geliştirmiş Chrome OS, Mac ve PC uyumludur.

Asus Türkiye Garantisi ile Webcam C3

FHD 1080p Webcam C3, Asus Türkiye garanti kapsamındadır. Gerekli durumlarda yetkili Asus teknik servisleri tarafından ücretsiz hizmet verebilir.

Teknik Özellikler

  • FHD (1920 x 1080) video çıkışı
  • 30 FPS video kare hızı
  • Çift mikrofon
  • Ses hüzmeleme özelliği
  • Ayarlanabilir klips
  • USB bağlantı

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Üretim Yeri
Çin
Vıdeo Çözünürlük
HD
Led Aydınlatma
YOK
Sensör Tipi
YOK
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
WEBCAM C3
Ana Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Mikrofon
VAR
Marka
ASUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok