Epson 664 4 Renkli Çoklu Paket C13T66464A

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Epson 664 4 Renkli Çoklu Paket C13T66464A

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ultra Düşük Maliyet

Mürekkeplerinin neredeyse tamamını ayrı kartuşlarda sunan Epson, kullanılmamış mürekkepleri atmanın önüne geçerek sadece kullandığınız mürekkebi değiştirmenize olanak sağlar. Böylece diğer üç renkli kartuşlara oranla mürekkepten %30’a kadar tasarruf etmenize imkan verir.

Sorunsuz Baskı

İstenmeyen arızaların önüne geçmek için son teknoloji ile oluşturulan her kartuş, toz barındırmayan bir alanda üretilir. Stabil bir ortamda Epson tarafından özenle üretilen mürekkepler, kartuş malzemeleri ve tasarım konusunda da kendini kanıtlar niteliktedir. Orijinal Epson 664 kullanarak sorunsuz bir baskı deneyimi yaşayabilir ve kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Güvenilir, Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Güvenilir bir yazıcı ve mürekkep talebi oluşturmak çok fazla uğraşı beraberinde getirir. Bu sebepler doğrultusunda araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapan Epson, üretim tesislerini uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda mükemmelleştirerek Epson 664 Serisi mürekkepleri üretmiştir.

Kullanıcı Dostu

Yazıcıların sadece basit işlevleri yerine getirmesi beklenir. Ancak günlük kullanımda kolay olmasının yanı sıra mürekkebi satın alma süreci de oldukça zordur. Epson, yazıcınız için en doğru ve kaliteli Epson 664 mürekkepleri üreterek bu stresi ortadan kaldırır. Çok sık veya nadiren baskı yapıyor olsanız bile XL ve standart kartuşlar, tüm baskı ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli bir baskı deneyimi yaşatır.

İhtiyacınız Olan Her Şey

İhtiyacınızı karşılayacak renkleri bir araya getiren Epson 664 Serisi 4’lü Mürekkep Seti, maliyetleri düşürmeye yardımcı olur ve ekonomik bir çözüm sunar. Böylece sayfa başına maliyeti büyük ölçüde azaltarak tasarruf etmenizi kolaylaştırır. Baskıdan en yüksek verimi almanız için ayrıntılı testlerden geçen Epson 4’lü mürekkep seti, güvenilirliğini kanıtlayarak yanlış baskı olasılığını azaltır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EPSON 664 4 RENKLİ ÇOKLU PAKET C13T66464A
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
EPSON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok