Hp 9yf83a Laserjet Sfp M211dw Wi-fi Siyah Beyaz Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Hp 9yf83a Laserjet Sfp M211dw Wi-fi Siyah Beyaz Lazer Yazici

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çok Yönlü Bağlantı Noktaları

HP 9YF83A LaserJet SFP M211DW Wi-Fi Siyah Beyaz Lazer Yazıcı, 1 adet Hi-Speed USB 2.0, 1 Adet Ethernet 10/100 Base-TX, 1 adet Çift Bantlı (2,4/5.0 GHz) Kablosuz 802.11b/g/n ve Bluetooth standart bağlantı noktasına sahiptir.

Eşsiz Baskı Kalitesi

Siyah baskıda 600 x 600 dpi değerine kadar baskı kalitesine sahip HP 9YF83A LaserJet SFP M211DW Wi-Fi Siyah Beyaz Lazer Yazıcı, kendi sınıfında en yüksek çift taraflı baskı hızına sahiptir. Dakikada ortalama 29 sayfaya kadar baskı yapabilen eşsiz bir kompakt lazer yazıcıdır.

Kolay Kurulum Pratik Kullanım

Akıllı mobilite çözümleri ile sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz bu yazıcı, sezgisel bir baskı deneyimi için yönlendirici düğmelere ve ışıklara sahiptir. HP Smart uygulaması sayesinde kolay kurulumu tamamlayabilir, baskı deneyiminizi farklı bir boyuta geçirebilirsiniz.

Küçük Boyutlarda Büyük Performans

101,6 x 152,4 – 216 x 356 mm boyutlara sahip olan HP 9YF83A LaserJet SFP M211DW Wi-Fi Siyah Beyaz Lazer Yazıcı, büyük performans sunan küçük boyutlarıyla neredeyse her alana sığabilir.

Akıllı Enerji Tasarrufu

Kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanan, bağlantı eşlemesinde ise otomatik olarak açılan bu yazıcı, enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Akıllı Yönlendirme İşaretleri

Yalnızca yönlendirme sırasında görünür hale gelen düğmeler tasarımın şık bir detayıdır. Akıllı yönlendirici ışıklar ve düğmeler görevleri kolayca yönetmenize olanak tanır.

Temel Güvenlik Özellikleri

İşinizi korumanıza yardımcı olacak bir takım temel şifreleme ve parola koruması gizliliğine sahip HP 9YF83A LaserJet SFP M211DW Wi-Fi Siyah Beyaz Lazer Yazıcı, iş güvenliğinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Her Yerde Üretken Kullanım

Geliştirilmiş baskı uygulaması HP Smart uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek yüksek kalitede baskılar alabilir, uygulamanın geliştirdiği kısa yollar aracılığıyla zaman kaybetmeden her yerde üretken olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 9YF83A LASERJET SFP M211DW Wİ-Fİ SİYAH BEYAZ LAZER YAZICI
Baskı Rengi
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
YOK
Fotokopi Özelliği
YOK
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
29 SAYFA /DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok