Hp Officejet Pro 8023 1kr64b Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İlgi Çekici Şık Tasarım

Renk seçeneği ile tüketicilerin ilgi odağı olmayı başaran model, oldukça hoş bir tasarıma da sahiptir. Üründe 2,7 inçlik bir dokunmatik LCD ekran da bulunur.

Çok Fonksiyonlu Yazıcı

HP OfficeJet Pro’da yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi işlevleri yer alır. Bu sayede ofiste birçok önemli işlem rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Yüksek Çözünürlükte Tarama

216 x 297 mm tarama alanı ile dikkat çeken model, 1200 x 1200 DPI çözünürlükte belge tarayabilir. Ayrıca üründe yer alan 35 sayfalık ADF belge besleme kapasitesi ile çok rahat bir şekilde faks çekmek mümkündür.

Yüksek Yazdırma Hızı

Hem siyah beyaz hem de renkli dosyaları yazdırabilen modelin işlemci hızı 1200 MHz ve bellek miktarı ise 256 MB olarak bilinir. Ürün, dakikada 20 adet siyah beyaz ve 10 adet renkli sayfa yazdırabilir.

Farklı İşletim Sistemleri ile Uyumlu

HP’nin en son teknolojileri kullanarak ürettiği cihaz; Mac OS, Windows ve Windows Server işletim sistemlerine sahip bilgisayarlar ile rahatlıkla çalışabilir.

Mobil Baskı Desteği

Akıllı telefonlara kurulabilecek Apple AirPrint, HP Smart ve Mopria uygulamaları aracılığıyla cihazdan mobil baskı alınabilir. Ayrıca bilgisayarlardan Wi-Fi kanalı aracılığıyla farklı dosyalar yazdırılabilir.

225 Sayfa Kapasiteli

Cihazın kâğıt deposuna tamı tamına 225 sayfa konulabilir. Bu sayede uzun süre boyunca cihaza yeni kağıt ekleme derdinden kurtulmak da mümkün olur.

4 Farklı Kartuş

HP OfficeJet Pro modelinde renkli ve siyah beyaz çıktı alabilmek için 4 adet kartuş yer alır. Üründe kullanılan kartuşlar ile yazdırma işlemi, uzun süre boyunca yapılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP OFFİCEJET PRO 8023 1KR64B WİFİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
20 SF/DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
225
Kartuş/ Toner Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok