MSI B550M PRO-VDH WIFI AMD B550 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Core Boost Technology

Core Boost teknoloji ile donatılan MSI PRO-VDH anakart sistem özelliklerinizi tam kapasite kullanımını destekleyen özel devre sistemidir. Bu sayede işlemciye güçlü ve kararlı bir sinyal sağlar ve çok çekirdekli işlemcilerin performansını destekler. 

Ön Panelde Yer Alan Type-C Konnektörleri

USB Type-C cihazlarınızı destekleyen konnektöre sahip anakart, bu bağlantı noktasına sahip tüm cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlanmanıza imkan tanır. Bu sayede dönüştürücü gibi harici donanım kullanmadan direkt olarak Type-C cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geliştirilen RGB Deneyimi

Mystic Light Extension konnektörleri, bilgisayar kasasını renklendirmenize izin veren bağlantı noktalarıdır. RGB denetleyicisine gerek bırakmayan konnektörler ek donanım gerektirmeden EGB şerit ve ışıkları sisteminize eklemenizi sağlar.

Ağ Bağlantısı ve Bluetooth Özelliği

Dahili Wi-Fi ve Bluetooth alıcıları sayesinde tüm ağlara bağlanmanıza izin veren anakart pratik ve zahmetsiz kullanım sunar. Kablo dağınıklığına son veren Wi-Fi özelliği ile Laptop rahatlığında çevrimiçi olabilir, online oyunlarınızı gecikmesiz oynayabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth desteği ile kablosuz kulaklıkları ve oyun aksesuarlarını bağlayabilir, sisteminize özgürce donanım ekleyebilirsiniz.

Audio Boost Teknolojisi

Sesleri yoğun ve net duymanızı sağlayan Audio Boost teknolojisi üstün kaliteli parçaları ile ses deneyimini bir üst seviyeye taşır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSİ B550M PRO-VDH WIFI AMD B550 4400 MHZ
Üretim Yeri
Çin
Yonga Seti
AMD B550
İşlemci Mimarisi
BELİRTİLMEMİŞ
İşlemci Soket Tipi
AM4
Wi-fi Teknolojisi
VAR
Bluetooth
VAR
Display Port
VAR
Hdmı Sayısı
VAR
Pcle X16 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Pcle X1 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Versiyonu
BELİRTİLMEMİŞ
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok