MSI NVIDIA GeForce GT 730 Afterburner N730-2GD3V2 2 GB 128 Bit DDR3 Ekran Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyun Sırasında Video Yakalama

MSI Afterburner ile oyun sırasında videolar kaydetmenize olanak tanıyan MSI NVIDIA GeForce GT 730, çoklu çekirdek desteği, yüksek okuma/yazma hızları ve diğer özellikleri ile benzersiz bir performans gösterir.

HDMI Portu ve HD Video Desteği

Dahil HDMI portuna sahip olan MSI NVIDIA GeForce GT 730 ekran kartı, aynı zamanda 1080p çözünürlüğe sahip video oynatma desteği ile fark yaratır. Bu sayede söz konusu portu kullanarak bağladığınız ekran ile yüksek çözünürlüklü görüntüler izleyebilirsiniz.

Oyunculara Özel Teknolojiler

Oyun severler için hızlandırılmış bir bilgisayar kullanım deneyimi vadeden MSI NVIDIA GeForce GT 730, OpenGL ve DirectX teknolojileri ile sürükleyici ve konforlu bir oyun süreci vadeder.

Dar Kasalara Sığabilen Kompakt Tasarım

Klasik ekran kartlarına kıyasla daha küçük boyutlarda olan MSI NVIDIA GeForce GT 730 ekran kartı, az hacimli ve küçük bilgisayar kasalarına sorunsuz bir şekilde sığar. Büyük kasalarda ise daha fazla boş alan kalmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI NVIDIA GEFORCE GT 730 AFTERBURNER N730-2GD3V2 2 GB 128 BİT DDR3 EKRAN KARTI
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok