Hikvision 1024 GB 1000MB-1999MB/s NVMe PCIe M.2 SSD (HS-SSD-E100N/1024G)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sessiz Çalışır

Son derece sessiz bir şekilde çalışan bu Hikvision SSD’nin varlığını unutacaksınız. İnsan kulağının duyamayacağı kadar alçak frekans ile çalışan bu ürün sizi hiç rahatsız etmeyecektir. Düşük güç tüketimi ile beraber sessiz çalışma özelliği ile dizüstü bilgisayarlar ve diğer taşınabilir cihazlar için son derece ideal bir üründür.


Hızlı Okuma

Geleneksel taşınabilir SSD’lere göre daha hızlı okuma hızına sahiptir. Maksimum okuma hızı 550 MB/s, maksimum yazma hızı ise 500 MB/saniyedir. Bu hız işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.


Darbelere Karşı Dayanıklı

Darbelere karşı oldukça dayanıklı olması da hard disk'in kullanımını kolaylaştıran bir özelliktir. 1 TB dayanıklılığa sahip olduğu için hiçbir zarar görmeden uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yüksek Kapasite

HIikvision E100 1 TB kapasiteye sahip olduğu için size özgür kullanım imkânı sunacaktır. En büyük verilerle bile işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HS-SSD-E1000/1024GB
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
1TB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 PCIE
Bağlantı Arayüzü
SATA 3
Okuma Hızı (mb/s)
1000 - 1999 MB
Yazma Hızı (mb/s)
1000MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
HIKVISION
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok