Hikvision 1024 GB 1000MB-1999MB/s NVMe PCIe M.2 SSD (HS-SSD-E100N/1024G)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sessiz Çalışır

Son derece sessiz bir şekilde çalışan bu Hikvision SSD’nin varlığını unutacaksınız. İnsan kulağının duyamayacağı kadar alçak frekans ile çalışan bu ürün sizi hiç rahatsız etmeyecektir. Düşük güç tüketimi ile beraber sessiz çalışma özelliği ile dizüstü bilgisayarlar ve diğer taşınabilir cihazlar için son derece ideal bir üründür.


Hızlı Okuma

Geleneksel taşınabilir SSD’lere göre daha hızlı okuma hızına sahiptir. Maksimum okuma hızı 550 MB/s, maksimum yazma hızı ise 500 MB/saniyedir. Bu hız işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.


Darbelere Karşı Dayanıklı

Darbelere karşı oldukça dayanıklı olması da hard disk'in kullanımını kolaylaştıran bir özelliktir. 1 TB dayanıklılığa sahip olduğu için hiçbir zarar görmeden uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yüksek Kapasite

HIikvision E100 1 TB kapasiteye sahip olduğu için size özgür kullanım imkânı sunacaktır. En büyük verilerle bile işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.


Teknik Özellikler

Hafıza
Kapasite
1024 GB
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
M.2 Sata

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.