HP S700 250 GB 560MB-512MB/s M.2 Sata SSD 2LU79AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz

HP S700 250 GB 560MB-512MB/s M.2 Sata SSD 2LU79AA

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Yüksek Performans ile Bilgisayarınızı Hızlandırın

SSD her zaman yüksek performans ile çalışacaktır. İstediğiniz oyunları oynarken ya da farklı programları çalıştırırken size hız kazandıracaktır. SSD bilgiyi çiplerinde depolayacağı için bilgiye ulaşması daha kolay olacaktır. En zorlu işleri bile daha kısa sürede bitirmenizi sağlayarak size zaman tasarrufu sağlayacaktır.


Dayanıklı Tasarım

HP S700 250 GB SSD çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu hard disk içinde hareketli parçalar bulunmaktadır. Bu nedenle çarpma, darbe ve düşme gibi durumlardan çok daha az etkilenirler. Çok şiddetli bir tehlike ile karşılaşmadıkları sürece hasar meydana gelmeyeceği için kullanım ömrü uzundur.


Hafiflik Sağlar

SSD hafif bir yapıdadır. Bilgisayarınıza taktığınızda ağırlaşmaya neden olmayacaktır. Dizüstü bilgisayarınızda kullandığınızda hafif yapısı ile taşıma kolaylığı sağlar.


Verilerinizi Korur

SSD meydana gelebilecek hata oranını yüksek oranda düşürmektedir. Bu nedenle verilerinizin her zaman güvende olmasını sağlayacaktır.


Çok Az Yer Kaplar

HP S700 M.2 SATA bağlantı türünde olan bu SSD çok az yer kaplayacaktır. Çünkü SATA kablolarına ya da NVMe kontrolcülerine ihtiyaç duymamaktadır. Küçük tasarımı ve yerleştirme biçimi sayesinde en küçük alanlara bile kolaylıkla monte edilebilir.


Düşük Güç Tüketimi

Bu SSD düşük güç tüketimi ile çalışmaktadır. 5V çalışma gerilimine sahip olduğu için çevre dostudur. Minimum 3,13V ile maksimum 3. 47V ile çalışmaktadır. Güç tüketimi ise maksimum 1,58’ dir. Boşta iken 0,33W güç tüketimi gerçekleşecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
S700 2LU79AA
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
250GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA
Okuma Hızı (mb/s)
500 - 599 MB
Yazma Hızı (mb/s)
450 - 599 MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok