MSI Spatium M480 2 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

MSI Spatium M480 2TB Pasif Soğutucu

MSI Spatium SSD, ısıyı verimli bir şekilde dağıtan ve sürücünün ağır yük altında bile maksimum performansı sürdürmesini sağlayan istiflenmiş kanat yapısına sahip bronz renkli bir alüminyum soğutucu ile donatılmıştır.

Evrensel Uyum ile Her PC’de Kullanma İmkanı

Mevcut bilgisayarınıza uyum sağlayan MSI SSD ile sizi sınırlamayan aktarım hızları için bilgisayarınızın depolama birimini yeni nesil PCIe 4.0×4 arayüzüne yükseltebilirsiniz.

3D TLC NAND Bellek Yongaları

MSI SSD’nin sürücüsü, en yeni 3D NAND flash teknolojisini kullanır. Temel bir bellek yongası, yalnızca bir bellek hücresi katmanından oluşur, ancak 3D yongalar 64'e kadar katmana sahip olabilir. Bu sayede daha az enerji tüketimi ve daha fazla verim elde edersiniz.

Modern MSI Spatium M480 2TB PCIe 4.0 SSD

Oyun veya iş için tam donanımlı bilgisayarlar ihtiyaç duyacağı MSI 2TB SSD, son teknoloji bir depolama cihazıdır. En yeni PCIe 4.0 arabirimi için optimize edilen MSI Spatium, 7000/6800 MB/sn'ye varan ışık hızında okuma/yazma hızları sunar.

PCIe 4.0 Arayüzü En İyi Performansı Sağlar

M480 SSD, modern arayüzlerin sunduğu hızlardan tam olarak yararlanan birkaç depolama cihazından biridir. Bu SSD ile yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyan oyunları kısa sürede yükleyebilir ve oynayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI SPATİUM M480 2 TB PCIE 4.0 NVME M.2 SSD
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
2000 GB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
7000 MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
6800 MB/S
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok