Sandisk SSD Plus 240 GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5 SSD (SDSSDA-240G-G26)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güvenilir, Hızlı ve Büyük Kapasiteli

Katı hal depolama teknolojileri ve güven kazanmış markalar arasında bir öncü olan SanDisk, SanDisk SSD Plus ile iyileştirilmiş hız ve performans sunar. Sabit disk sürücüsünden daha hızlı açılmaların, kapanmaların, veri aktarımlarının ve uygulama yanıt sürelerinin tadını çıkarırsınız ¹. SanDisk SSD Plus ayrıca en sevdiğiniz medya uygulamaları için sessiz, güvenilir bir performans ve pano⁴ durum görüntülemesi sunar.

Dizüstü veya Masaüstü Bilgisayarınızın Ömrünü Uzatın

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı dünya çapında güvenilir bir markadan hızlı, güvenilir bir katı hal sürücüsü ile yükseltin ve eski bilgisayarınız bir anda daha hızlı önyükleme, kapanma ve uygulama yanıt süreleriyle¹ yeni bir makine gibi davranmaya ve hissetmeye başlasın.

Daha Hızlı Önyükleme, Kapanma ve Uygulama Yanıtı

545MB/sn’ye⁵ kadar ardışık okuma hızları ve 450 MB/sn’ye ⁵ kadar ardışık yazma hızları, standart bir sabit sürücüye göre 20 kata kadar daha hızlı çalışarak yaptığınız her şeyde daha iyi performansa dönüşür¹.

Dayanıklı Katı Hal Tasarımı

Hareketli parçası olmayan SanDisk SSD Plus, verilerinizi hayatın darbelerine ve ezilmelerine karşı güvenli tutmaya yardımcı olan, darbeye ve titreşime karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır ³.

Tipik PC İş Yükleri İçin İdeal

SanDisk SSD PLUS seri yazma performansını artırarak web tarama, e-posta, basit oyunlar oynama, ofis üretkenliği ve sesli/görüntülü eğlence gibi tipik bilgisayar iş yükleri için ideal depolama çözümü hâline gelen SLC önbelleğini sunar.

Kolay Kurulum

SanDisk SSD Plus yeni sürücünüzü kurmanıza yardımcı olması için kolay, adım adım talimatlar ve kopyalama yazılımı ile birlikte gelir.

Daha Etkili Bir Sürücü

SanDisk SSD'ler, bir sabit disk sürücüsünden daha soğuk, sessiz ve daha etkilidir², böylece dizüstü bilgisayarınız bir defa şarj ettiğinizde daha uzun süre dayanır.

Özellikler

Kapasite: 240 GB
Arayüz: SATA III
Konektör: SATA
Boyutlar (L x W x H): 7mm x 100.5mm x 69.95mm
Ardışık Okuma Performansı: 530MB/s
Ardışık Yazma Performansı: 440MB/s


1)      5400 RPM SATA 2,5” sabit sürücü ile karşılaştırılmıştır. Yayınlanan teknik özelliklere ve PCMark Vantage puanları kullanılarak yapılan dahili kıyaslama testlerine dayanmaktadır.
2)      Bkz. www.sandisk.com/wug
3)      Darbeye (1500 G'ye kadar), titreşime (5 gRMS, 10-2000 HZ/4,9 gRMS, 7-800 HZ) ve sıcaklığa (0 ℃ ila 70 ℃) karşı dayanıklıdır
4)      http://www.sandisk.com/ssdswap/download adresinden indirilmesi gerekir. Sistem tarafından bir defa kullanılmak üzere sınırlanır.
Dahili teste göre performans, sürücü kapasitesi, barındırma cihazı, işletim sistemi ve uygulamaya göre değişebilir. 1 MB = 1.000.000 bayt.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDSSDA-240G-G26
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
240GB
Dönüş Hızı (rpm)
530-440 MB
Bağlantı Tipi
SATA-3
Bağlantı Arayüzü
REVİSİON 3.0
Okuma Hızı (mb/s)
530MB
Yazma Hızı (mb/s)
440MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok