WD My Passport Go WDBMCG0010BYT-WESN 1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WD My Passport Go WDBMCG0010BYT-WESN 1 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kompakt Kablo Tasarımı

Minik bir kablo ile bilgisayarınıza veya farklı mobil cihazlara bağlayarak veri transferi yapabileceğiniz WD My Passport Go taşınabilir diskin üzerinde, bağlantı kablosu için özel bir yuva bulunur. Bu sayede bağlantı kablosunun kaybolma ve unutulma ihtimalleri ortadan kalkar.

Windows için Yedekleme Yazılımı

Windows işletim sisteminin yüklü olduğu bilgisayarlardaki verileri düzenli olarak yedekleme avantajı sunan özel bir yazılım sayesinde belirlediğiniz dosyalar belirli periyotlarda otomatik olarak WD My Passport Go taşınabilir diske yedeklenir.

Yolculuk için Tasarlanan Disk

Kolaylıkla taşınabilen bir harici depolama birimi olarak tasarlanan WD My Passport Go, ince, hafif ve küçük formu sayesinde küçük bir çantaya dahi kolaylıkla sığar. Böylece nereye giderseniz gidin kişisel dosyalarınızı da yanınızda götürebilirsiniz.

Darbelere Karşı Kauçuk Tampon

Darbeleri soğurarak iç mekanizmaya ulaşmasını engelleyen kauçuk tampon, WD My Passport Go taşınabilir diski, darbelerin yanı sıra sarsıntı ve yüksekten düşmeye karşı da korur.

Çok Yönlü Mobil Depolama Birimi

Tamamen taşınabilir bir depolama birimi olan WD My Passport Go, kullanıcılara verilerini yedeklemeleri için 1 TB alan verir. Bu alanı oyun, film ve fotoğraf arşivlerinizi saklamak, önemli dosyalarınızı yedeklemek veya bilgisayarınızı rahatlatmak için kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD MY PASSPORT GO WDBMCG0010BYT-WESN 1 TB USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
1 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
400 MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
400 MB/S
Orıjınal Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok