WD WDBPKJ0040BRD-WESN My Passport 4 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WD WDBPKJ0040BRD-WESN My Passport 4 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yeni Boyut Yeni Tasarım

WD Wesn My Passport yenilenen tasarımı, farklı renkleri ve ince yapısıyla avucunuza sığacak boyuttadır. En güvenli şekilde fotoğraf, video, belge ve dosyalarınızı depolar, taşımanıza yardımcı olur.

Dayanıklı, Güvenilir ve Sağlam

My Passport, ince ve zarif görünümü yanında sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yolculuk esnasında karşılaşılabilecek durumlara karşı dayanıklı bir kasaya sahiptir. Taşınabilir sabit diskinizi her zaman güvenle kullanabilirsiniz.

Windows ve Mac ile Uyumlu

Winsows 10+ için geliştirilen My Passport’un WD yazılımı sayesinde macOS için NTFS sürücüsünü indirip yeniden biçimlendirmeye ihtiyaç duymadan işletim sistemleri arasında pratik bir şekilde geçiş sağlayabilirsiniz.

Yedekleme Özelliği ile Güvende Hissedin

My Passport, yedekleme yazılımı sayesinde önemli belge ve dosyalarınızı sisteminizden sabit diskinize kopyalar. Böylece hiçbir belgeniz kaybolmaz. Bunun için yapmanız gereken sadece zaman aralığı ve sıklığını belirlemektir.

Parola Koruması ile Kişisel Kullanım

MY Passport’ta bulunan 256 bit AES donanım şifresi ile tüm kayıtlarınız güvende tutulur. İndirilebilir yazılımı kullanarak kişisel parolanızı oluşturabilir, sabit diskinizin size özel olmasını sağlayabilirsiniz.

4 TB Depolama Alanı

My Passport taşınabilir disk 4 TB depolama alanına sahiptir. My Passport ile kaybolmasını istemediğiniz tüm hatıra, bilgi ve belgeleri kolayca yedekleyebilir, güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBPKJ0040BRD-WESN MY PASSPORT 4 TB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
4TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok