Asus DSL-AX82U Modem Router Wi-Fi6 DualBand-Gaming-Ai

5,0

Asus DSL-AX82U Modem Router Wi-Fi6 DualBand-Gaming-Ai

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Wi-Fi Bağlantınız Artık Daha Esnek ve Daha Hızlı

Modem router modelinin esnek ve hızlı Wi-Fi bağlantısı sunması ile oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. 5400 Mbps’e kadar yüksek hız sağlayan modem router ürünün geniş bağlantı seçenekleri mevcuttur. Cihazın geniş bağlantı seçeneklerine sahip olması, servis sağlayıcınızı değiştirdiğinizde size büyük kolaylık sağlar.

Hız için Tüm Avantajları Sunan Modem Router

Yüksek verimlilikle çalışan modem router düşük gecikme süresi sağlar ve daha hızlı bir bağlantı sunar. Daha geniş menzil ile tüm avantajları bir arada sunan modem router, tüm Wi-Fi cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilir.

Canlı Renklerle Etkileyici Bir Ambiyans Yaratın

Cihazın farklı modlarıyla farklı aydınlatma efektlerinin keyfini çıkarın. Çeşitli aydınlatma efektlerine sahip cihazı konumlandırdığınız noktada dilediğiniz modları seçerek kullanabilir ve farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Çeşitli Bağlantı Seçenekleriyle Daha Fonksiyonel

Cihaz DSL bağlantı noktasıyla, Gigabit WAN noktasıyla, 4 adet LAN bağlantısıyla ve USB 3.0 noktasıyla farklı seçenekleri size sunar. Akıllı TV’ler, oyun konsolu, depolama cihazları ve daha fazla cihazın kendilerine özel girişleri bulunur. Cihaz, sahip olduğu farklı bağlantı seçenekleri ile evinizi dijital merkeziniz haline getirir. Harici depolama sürücüleriyle, yazıcılarla ya da 3G/4G/5G cihazlarla cihazı bağlayabilirsiniz ve ürün ile Wi-Fi yardımıyla diğer kullanıcılarla kolaylıkla paylaşım yapabilirsiniz.

Akıcı Bir Bağlantı ile Darboğazları Önleyin

Cihaz sahip olduğu özel teknoloji ile ağ trafiğindeki öncelikli bağlantıyı belirler ve ağın akıcı olarak çalışmasını sağlar. Bu özellik sayesinde oyuna, gezintiye ya da video yayınlarına öncelik verebilme imkânı doğar. Evin her noktasında düşük gecikme sağlayan Wi-Fi ile modem router harika bir tercih olur.

Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi

Daha fazla ASUS router kullanabilir ve tüm evinizi kapsayan bir ağ oluşturabilirsiniz. ASUS AiMesh teknolojisi adı verilen fonksiyon kolaylıkla merkezi bir kontrol ve eksiksiz özellikler sunar. Router ve modem hakkında çok fazla bilgi sahibi olmayan kullanıcılar bile birden fazla router ile kendi sistemini kurabilir.

Ev Ağı için Kurumsal Seviyede Güvenlik Elde Edin

Daha çok cihazınız bulunuyorsa ev ağının güvenliğinin önemi artar. Antivirüs özellikleri olmayan cihazlar varsa güvenlik çok önemli bir hal alır. Modem router, en gelişmiş güvenlik protokolüyle ve ebeveyn kontrolü imkânıyla üst düzey güvenlik sunar. Ağda neler olduğunu mobil uygulama üzerinden görebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Rahatlıkla Ağı Yönetin

Cihazın kullanışlı mobil uygulaması sayesinde grafiklerle gerçek zamanlı trafiği görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ağda oluşan problemleri tek bir tık ile tespit edebilme imkânı yakalarsınız. Misafir ağı özelliği sayesinde karışık parolalar kullanmadan güvenli ve rahat olarak Wi-Fi ağınızı paylaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Anten: 4 Adet Harici Anten
  • Çalışma Frekansı: 2.4 GHz – 5 GHz
  • Düğmeler: Reset Tuşu-Güç Tuş WPS/LED Combo Tuşu
  • Ağırlık: 572 gram

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DSL-AX82U WIFI6 DUALBAND MODEM ROUTER
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Teknolojisi
VDSL
Anten Tipi
HARİCİ
Anten Gücü (dbi)
YOK
Wi-fi Teknolojisi
Wİ-Fİ 6 802.11AX
Lan Port Sayısı
4 ADET
Çalışma Frekansı (hz)
2.4 GHZ / 5 GHZ
Veri Hızı (mbps)
4808 MBPS'E KADAR
Bittorent Desteği
YOK
Hüzmeleme
VAR
Wps
VAR
Ouı
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
36 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
ASUS

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı