ASUS RP-N12 Menzil Arttırıcı DualBand Roaming Özellikli

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

ASUS RP-N12 Menzil Arttırıcı

ASUS RP-N12 ile ev veya iş yerinizdeki ölü sinyal noktalarını ortadan kaldırabilir, kablosuz ağınızın kapsama alanını genişletebilirsiniz. Repeater (tekrarlayıcı) olarak da çalışabilen bu ürünü kullanarak routerın ulaşamadığı pek çok yerden internete bağlanabilirsiniz.

Farklı Cihazlar ile Uyumlu Tasarım

RP-N12 ile kişisel bilgisayarınızın internet bağlantısını iyileştirebilir. Bu ürünü akıllı televizyon, tablet, cep telefonu ve oyun konsolu gibi internete bağlanabilen pek çok cihazla birlikte kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulum Sağlayan RP-N12

ASUS menzil genişleticinizin kurulumunu hiç bir program ya da sürücü kullanmadan sadece WPS tuşuna basarak gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü bağladığınız herhangi bir cihaz aracılığıyla web tabanlı olan yapılandırma menüsüne doğrudan ulaşabilir, optimum performans göstermesi için gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Sinyal Göstergesi ile İdeal Konumlandırma

ASUS menzil genişleticinin tam performansla çalışması için Routerdan güçlü bir sinyal alması gerekir. Cihazın ön panelindeki sinyal gücü göstergesi sayesinde ideal konumlandırma alanlarını kolayca bulabilir, aralarından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

AP Modu ile Kendi Kablosuz Ağınızı Oluşturun

AP modu ile ürünü Wi-Fi etkin noktası olarak kullanmak için kablolu bir yerel ağa bağlayabilir, bu ağın Wi-Fi kullanan cihazlar tarafından erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Medya Köprüsü Modu ile Wi-Fi Bağlantısı Sağlayın

Bu modu kullanarak oyun konsolu, multimedya oynatıcı, akıllı televizyon ve kişisel bilgisayarınız gibi Wi-Fi desteği olmayan “Ethernet” bağlantılı cihazlarınızın kablosuz ağları görebilmesini sağlayabilir, kendi Wi-Fi ağınıza kolayca bağlanabilirsiniz. İnternete pratik olarak bağlanmanızı sağlayan bu mod ile evinizdeki veya iş yerinizdeki kablo kalabalığını giderebilirsiniz.

Sabit Bağlantı Sunan Roaming Assist İşlevi

Zahmetsiz kullanım sunan Roaming Assist (dolaşım yardımcısı) teknolojisi ile RP-N12 ve kablosuz routerınız arasından en güçlü bağlantıya sahip olanı kendiniz seçmek zorunda kalmazsınız. İşlev etkinleştirildiğinde ideal seviyedeki bağlantıyı otomatik olarak seçer ve internete her zaman en kaliteli Wi-Fi sinyali ile bağlanmanıza imkân verir.

Teknik Özellikler

 • Fonksiyonlar: Access Point, Repeater
 • Wi-Fi: Var
 • Wi-Fi Standardı: Wi-Fi 4 (802.11n)
 • Wi-Fi Yayını: 1 Band
 • Çalışma Frekansı: 2.4 GHz
 • Veri Hızı (2.4 GHz): 300 Mbps
 • Anten Tipi: Harici Anten
 • Anten Sayısı: 2
 • Anten Gücü: 2 dBi
 • LAN: Var
 • LAN Portu Sayısı: 1 Adet

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Kamera & Multimedya
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0