Asus DSL-AC51 DualBand-DLNA-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Evinizde Kesintisiz Hızlı Wi-Fi Deneyimi

DSL-AC51 Modem Router evinizin ağını güçlendirir ve kesintisiz bir Wi-Fi deneyimi sağlar. Sahip olduğu teknik özelliklerle evin her noktası için yüksek çekim gücü sunan modem/router kullanıcılarının deneyimini keyifli hale getirir.

Hem Modem Hem Router İkisi Bir Arada

Cihaz ev kullanımları için ideal özellik taşır. ADSL, ADSL2/2+, fiber, VDSL2 ve kablo hizmetlerine uyumlu cihaz tüm Wi-Fi ihtiyaçlarını karşılar. Üründe NAT Router ve ADSL2+ modem bir arada olup hem ev hem de işletmeler için güvenli internet bağlantısı sağlanır.

Yoğun Akışlar İçin Kullanıcıya Sunulan Hız

Modem router 2.4 GH frekansında 300 Mbps’e kadar kablosuz hız sunar. Ayrıca cihaz 5 GHz frekansında 433 Mbps’e kadar hız sağlar. Hızıyla yoğun akışlarda modem router Wi-Fi ihtiyaçlarını uzun süreli olarak karşılayabilir özelliktedir. Modem ile canlı yayınlar yapabilir, HD içerikler izleyebilir, çevrim içi görüşme yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Tek Cihazla İki Fonksiyon

Cihazı modeme ek olarak kablosuz router özelliğiyle ya da sadece kablosuz router olarak kullanabilirsiniz. İhtiyaca göre modu seçebilirsiniz. Bu şekilde güç harcayan iki farklı cihaz yerine tek cihaz ile hem enerji tasarrufu yapar hem de cihazların yaratabileceği kalabalığı önleyebilirsiniz. Temel bir ev kurulumu yapma amacıyla ya da gelişmiş bir ağ kurmak için cihaz kullanıcıya esneklik sağlar.

Gelişmiş Menzil Özelliği

Cihazın ince ayar fonksiyonunu kullanıp kablosuz bağlantınızı en verimli şekilde geliştirebilirsiniz. Bu şekilde kapsama alanını genişletebilir, hızı artırır ve kararlılık sağlayabilirsiniz.

3 Adımda Kolay Kurulum

Akıllı telefondan, tabletten ya da bilgisayardan kısa zamanda cihazın kurulumunu yapabilirsiniz. Router kablolarını bağladıktan sonra web tarayıcısı açarak kurulum sihirbazını takip etmeniz yeterli olur.Mobil Uygulama Yardımıyla Ağınızı Kontrol Edin

Cihazın uygulaması üzerinden bilgisayarı açmaya gerek kalmadan ağ trafiğini yönetebilme imkânına sahipsiniz. Mobil uygulama ile ayrıca ağ problemlerini tespit edebilir ve ürünün yazılımını güncelleyebilirsiniz.

Ebeveyn Kontrolü İmkânıyla Güvenli Kullanım

Cihazın sahip olduğu ebeveyn kontrolü özelliği ile aileniz ve çocukların internetteki aktivitelerini izleyerek filtreleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çalışma Frekansı: 2.4 GHz – 5 GHz
  • Ağırlık: 440 gram
  • Router Application: Evet
  • Ebeveyn Kontrolü: Evet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DSL-AC51 DUALBAND MODEM ROUTER
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Teknolojisi
VDSL
Anten Tipi
HARİCİ
Anten Gücü (dbi)
YOK
Wi-fi Teknolojisi
WI-FI 5(802.11AC)
Lan Port Sayısı
2 ADET
Çalışma Frekansı (hz)
2.4G HZ / 5 GHZ
Veri Hızı (mbps)
433 MBPS
Bittorent Desteği
YOK
Hüzmeleme
YOK
Wps
VAR
Ouı
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
36 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
ASUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok