Asus DSL-AC51 DualBand-DLNA-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Evinizde Kesintisiz Hızlı Wi-Fi Deneyimi

DSL-AC51 Modem Router evinizin ağını güçlendirir ve kesintisiz bir Wi-Fi deneyimi sağlar. Sahip olduğu teknik özelliklerle evin her noktası için yüksek çekim gücü sunan modem/router kullanıcılarının deneyimini keyifli hale getirir.

Hem Modem Hem Router İkisi Bir Arada

Cihaz ev kullanımları için ideal özellik taşır. ADSL, ADSL2/2+, fiber, VDSL2 ve kablo hizmetlerine uyumlu cihaz tüm Wi-Fi ihtiyaçlarını karşılar. Üründe NAT Router ve ADSL2+ modem bir arada olup hem ev hem de işletmeler için güvenli internet bağlantısı sağlanır.

Yoğun Akışlar İçin Kullanıcıya Sunulan Hız

Modem router 2.4 GH frekansında 300 Mbps’e kadar kablosuz hız sunar. Ayrıca cihaz 5 GHz frekansında 433 Mbps’e kadar hız sağlar. Hızıyla yoğun akışlarda modem router Wi-Fi ihtiyaçlarını uzun süreli olarak karşılayabilir özelliktedir. Modem ile canlı yayınlar yapabilir, HD içerikler izleyebilir, çevrim içi görüşme yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Tek Cihazla İki Fonksiyon

Cihazı modeme ek olarak kablosuz router özelliğiyle ya da sadece kablosuz router olarak kullanabilirsiniz. İhtiyaca göre modu seçebilirsiniz. Bu şekilde güç harcayan iki farklı cihaz yerine tek cihaz ile hem enerji tasarrufu yapar hem de cihazların yaratabileceği kalabalığı önleyebilirsiniz. Temel bir ev kurulumu yapma amacıyla ya da gelişmiş bir ağ kurmak için cihaz kullanıcıya esneklik sağlar.

Gelişmiş Menzil Özelliği

Cihazın ince ayar fonksiyonunu kullanıp kablosuz bağlantınızı en verimli şekilde geliştirebilirsiniz. Bu şekilde kapsama alanını genişletebilir, hızı artırır ve kararlılık sağlayabilirsiniz.

3 Adımda Kolay Kurulum

Akıllı telefondan, tabletten ya da bilgisayardan kısa zamanda cihazın kurulumunu yapabilirsiniz. Router kablolarını bağladıktan sonra web tarayıcısı açarak kurulum sihirbazını takip etmeniz yeterli olur.Mobil Uygulama Yardımıyla Ağınızı Kontrol Edin

Cihazın uygulaması üzerinden bilgisayarı açmaya gerek kalmadan ağ trafiğini yönetebilme imkânına sahipsiniz. Mobil uygulama ile ayrıca ağ problemlerini tespit edebilir ve ürünün yazılımını güncelleyebilirsiniz.

Ebeveyn Kontrolü İmkânıyla Güvenli Kullanım

Cihazın sahip olduğu ebeveyn kontrolü özelliği ile aileniz ve çocukların internetteki aktivitelerini izleyerek filtreleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çalışma Frekansı: 2.4 GHz – 5 GHz
  • Ağırlık: 440 gram
  • Router Application: Evet
  • Ebeveyn Kontrolü: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.