TP-Link Archer C60 AC 1350Mbps Kablosuz Dual Band Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz

TP-Link Archer C60 AC 1350Mbps Kablosuz Dual Band Router

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Arttırılmış Online Deneyim için Yeni Wi-Fi Standartı

Archer C60, en yeni nesil kablosuz standardı olan 802.11AC ile birlikte gelir. Bu gelişmiş Wi-Fi, yüksek trafiğe sahip olan online aktiviteler için tasarlanmıştır ve önceki standart olan 802.11n standardından üç kat daha hızlı bir şekilde uygulamaları çalıştırmanıza yardımcı olur. Sonuç: tüm kablosuz cihazlarınızı rahatça kullanabilmeniz için daha hızlı, daha güçlü ve daha yetenekli Wi-Fi.

Hızlı, Eş Zamanlı Çift Bant Wi-Fi

Archer C60 size eş zamanlı çift bant Wi-Fi linkleri sunar. 2.4GHz bandı: 3x3 MIMO, email göndermek, internette gezinmek ya da müzik dinlemek şeklinde günlük uygulamalarınız için harika olan 450Mbps seviyesine kadar süratli ve stabil Wi-Fi hızı sunar. 5GHz bandı: Gecikmesiz aktiviteler için 867Mbps seviyesine kadar Wi-Fi hızı sunar Böylece rötar olmaksızın aynı anda HD video akışına haiz olurken online oyunlar oynayabilirsiniz ve videolu görüşmeler yapabilirsiniz.

Düzenli Kapsam, Arttırılmış Stabilite

Archer C60 ürününün yenilikçi tasarımı, 2.4GHz bandında üç adet ve 5GHz bandında iki adet olmak üzere toplamda beş adet anten içerir. Bu antenler, maksimum kapsamda, minimum parazit ile aktarım oluşturan çift bant 802.11ac Wi-Fi’yi en iyi hale getirmek için sırasıyla yerleştirilmiştir.

Kolay Ebeveyn Kontrolü

Sınırlı erişim için çocukları ve personelleri denetleyin. Aynı zamanda ebeveynler ve yöneticiler tarafından kontrol edilebilir. Kolayca kara veya beyaz bölüm oluşturmak için ve web erişimi seviyesini sınırlamak için URL engellemeyi kullanabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Yönetim

Kullanılması kolay web arayüzü sayesinde Archer C60 ürününü sadece dakikalar içerisinde kurabilirsiniz. Ayrıca, akıllı telefonunuz aracılığı ile routerınıza erişmenin ve routerınızı yönetmenin en kolay yolu olan, TP-LINK’in güçlü uygulaması Tether ile, ürünü sadece parmak uçlarınızla yapılandırabilirsiniz.

Özellikler

  • WAN: Var
  • Bant Aralığı.2,4-5 GHz
  • LED Gösterge:WLAN, Güç,LAN
  • Anten: 5 Anten
  • Port Sayısı:5

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ouı
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
AC1350 KABLOSUZ DUAL BAND
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok