Linksys WAP300N 300Mbps Dual Band Kablosuz-N Access Point

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ağınızı Kablosuz N Teknolojisine Terfi Ettirin

Çift bant özelliğine sahip Linksys Kablosuz Erişim Noktası, yeni bir kablosuz ağ oluşturmak veya mevcut ağınızı kablosuz N performansına terfi ettirmek için kullanılabilir. Ürün ayrıca, birden fazla ağı birleştirmek için köprü olarak, HD TV’ler, oyun konsolları ve diğer Internet özellikli aygıtları ağınıza bağlamak için ortam konektörü olarak veya kablosuz ağınızın evinizdeki menzilini artırmak için menzil genişletici olarak kullanılabilir.

Basma Düğmeli Kurulum

Erişim noktanızın üzerindeki Wi-Fi Korumalı Kurulum™ düğmesi daha kolay ve güvenli bir şekilde kurulum yapmanız için tasarlanmıştır. Anında kablosuz bağlantı keyfini yaşamak için, routerınızı kablosuz bağlantı kurulduktan sonra, dilediğiniz kablolu Ethernet aygıtını dört bağlantı noktasından birine bağlamanız yeterlidir.

Özellikler

  • 300 Mbps’ye varan yüksek aktarım hızlarıyla kablosuz bağlantı olanağı sunar. Video oynatmak, fotoğraf paylaşmak veya online oyun oynamak için güçlü bir ağ deneyiminin keyfine varacaksınız.
  • 2.4 veya 5 GHz bandında Kablosuz N; Erişim noktanızın ağınızdaki aygıtlar için kullanacağı bandı seçebilirsiniz.
  • Ortam Konektörü Modu; Ethernet bağlantı noktasını kullanarak HD TV’nizi veya oyun konsollarınızı veya Blu-ray oynatıcınızı veya diğer Internet özellikli aygıtları ağınıza bağlayabilirsiniz.”
  • Duvara monte edilebilir; bu ürünü uygun olan her yere, hatta yüzey alanından tasarruf etmek için duvara dahi yerleştirebilirsiniz.
  • İki adet ayrılabilir Anten; Ayrılabilir antenler, evinizde kablosuz sinyalinin menzilini artırmak için esneklik sağlar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Güç (w)
100-240V/0.35A
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Bellek (ram) Kapasitesi
YOK
Sub Kategori
TDA
Anten Tipi
2 ADET HARİCİ
İşlemci
DAHİLİ
Ürün Model Adı
WAP300N KABLOSUZ ACCESS POİNT
Sinyal Aralığı
0-300 MBPS
Wireless Güvenliği
WPA-PSK/ WPA2-PSK
Wi-fi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
LINKSYS
5,0
1 kere puanlandı