Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Wi-Fi Ölü Bölgeleri Ortadan Kaldıran Performans

Ev ve ofis gibi ortamlarda modemin yetersiz kaldığı noktalara internet bağlantısı sağlamak amacıyla üretilen Mercusys ME30 menzil genişletici, router cihazının yetersiz kaldığı internet bağlantısının ulaşamadığı bölgelere de internet sağlar.

En İyi Rotayı Seçme Fonksiyonu

Daha hızlı veri aktarımı için mevcut en iyi rotayı otomatik olarak seçerek internet bağlantınızdan maksimum verim almanızı sağlar.

Doğru Konumu Gösteren Akıllı Sinyal Işığı

Üzerinde yer alan LED ışık, menzil genişletici için en uygun konumu bulmanız için sizi yönlendirir. Yeşil ışık cihazdan ve internet bağlantınızdan maksimum verim alabileceğiniz konumu gösterir.

Tek Tuşla Kurulum Avantajı

Yönlendirici üzerinde yer alan WPS tuşu ile menzil genişletici cihaz üzerindeki tuşa basarak mevcut kablosuz bağlantı alanınızı saniyeler içinde genişletebilirsiniz.

Çift Antenli Tasarım ile Yüksek Performans

2 adet harici anten sayesinde MIMO teknolojisini kullanarak kablosuz bağlantının erişemediği alanlarda sinyal gücünü güçlendirir ve bağlantı alanınızı artırır.

Yerleşik Access Point Modu

Bir menzil genişleticiden çok daha fazlasını sunmasının yanı sıra yerleşik AP modu sayesinde Dual Band Wi-Fi erişim noktasına dönüştürebilirsiniz. Bunun için kablolu internet bağlantınızı Ethernet kablosu ile menzil genişleticiye bağlamanız yeterli.

Online Oyunlar İçin Ekstra Hızlı Bağlantı

Online video oyunlar ve 4K medya akışı için 1200 Mbps'ye varan hızda genişletilmiş kablosuz bağlantı alanı sağlar. Bu sayede 5 GHz'de 867 Mbps, 2.4 GHz'de 300 Mbps’ye varan bağlantı hızı elde edebilirsiniz.

 Enerji Verimli Çalışma

Elektrik enerjisiyle çalışan ve sadece bir prize takarak kullanmaya başlayabileceğiniz menzil genişletici, 9.2W güç tüketimi ile kablosuz bağlantı alanınızı genişletirken bütçenize de yük olmaz.

Teknik Özellikler

 • Wireless Standardı: IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
 • Çalışma Frekansı: Dual Band (2.4GHz, 5GHz)
 • Sinyal Hızı : 1200 Mbps (867 Mbps on 5 GHz, 300 Mbps on 2.4 GHz)
 • İletim Gücü: < 20 dBm
 • Kablosuz LAN Veri Transfer Hızı: 1200 Mbit/s (maks)
 • Ethernet LAN Veri Transfer Hızı: 10,100,1000 Mbit/s
 • Kablo teknolojisi: 10/100/1000Base-T(X)
 • Aktarım hızı (Mb/sn): 1200 Mbit/s
 • Güç Tüketimi: 9.2 W
 • Çalışma Isısı: 0 - 40 °C
 • Anten sayısı: 2
 • Anten tipi: Harici
 • Wireless Güvenlik: WPA-PSK/WPA2-PSK
 • Boyutlar (E X B X Y): 112 × 84.7 × 39 mm

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
1 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.