TP-Link Deco X60 3000 Mbps 1'li Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Artırılabilir Menzil Özelliği

Deco X60 Wi-Fi 6 ve Mesh ağı ile mükemmel hizmet sunar. Mesh Wi-Fi sayesinde farklı yönlendiricileri (Wi-Fi istasyonları) birbirine bağlayabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde birlikte çalışan istasyonlar sayesinde daha geniş menzilde her zaman en iyi bağlantıya sahip olursunuz.

MU-MIMO Teknolojisi

Smart Home ve çok odalı daireler için uygun olan Access Point, ev içerisinde bulunan tüm kablosuz ağ cihazlarını destekler. Wi-Fi 6 ile çalıştığı için daha hızlı, kararlı ve kesintisiz ağ bağlantısı sunar.

TP-Link Çoğaltılabilir Access Point

TP-Link Deco X60, konu ağ bağlantısı olduğunda en son yenilikleri kullanır. Bu şekilde yalnızca yüksek hızlar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda daha iyi kapsama alanı ve daha kararlı bir bağlantı elde edersiniz.

Kolay Uygulama ve Kurulumu

Uygulama üzerinden daha sinyal alabileceğiniz alana monte edebilir, yine uygulama üzerinden birçok ayarı zahmetsizce yapabilirsiniz.

Sesli Kontrol ile Uzaktan Kumanda

Akıllı telefon ile bağlantı kurup Amazon Alexa sayesinde sesli ayar yapabilir, tüm ayarları uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO X60 3000 MBPS 1'Lİ ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok