TP-Link EAP225-WALL 1200 Mbps 5 Ghz Duvar Tipi Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Farklı Kullanım Alanlarına Uyumlu Tasarım

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan EAP225-WALL küçük boyutları ve sade tasarımı sayesinde iç mekânlarda duvara monte edilerek kullanılabilir. Cihaz bulunduğu ortamın dekorasyonuna uyum sağlar ve görüntü kirliliği yaratmaz.

Verimli Merkezi Ağ Yönetimi

Omada Denetim yazılımıyla birlikte kullanılabilen model, sunduğu bulut teknolojisi ile cihaza uzaktan erişim sağlar ve yönlendirilebilmesine olanak tanır.

MU-MIMO Teknolojisi ile Yüksek Wi-Fi Hızı

TP-Link EAP225-WALL, 1200 MB/s’ye kadar eşzamanlı çift bant hızını destekler. En yeni 802.11ac Wave 2 MU-MIMO teknolojisi, aynı anda çok sayıda istemci ile bağlantı kurabilir. Bu sayede EAP225-WALL yüksek yoğunluğa sahip mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Oda İçi Tam Wi-Fi Kapsaması

TP-Link EAP225-WALL oda içerisinde kesintisiz bir kapsama alanı sağlar. Bu sayede misafirliğe gelenler tıpkı bir otel rahatlığında özel, hızlı ve güçlü internet bağlantısının keyfini çıkarır.

Kolay Kurulum ve Kullanım Şekli

802.3af/802.3at PoE güç kaynağı ile kullanılan EAP225-WALL, oldukça kolay bir kurulum ve kullanım şekline sahiptir. Mevcut AB ve ABD tipi duvar bağlantıları ile uyumlu olan cihazın kurulumu dakikalar içinde tamamlanabilir. Kullanımı ise sade tasarımı ve karmaşadan uzak uygulama ara yüzü sayesinde oldukça basittir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK EAP225-WALL 1200 MBPS 5 GHZ DUVAR TİPİ ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok