TP-Link Mercusys AC12 1200 Mbps Dual Band Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Hızlı, Akıcı İnternet için 1200Mbps Wi-Fi

AC12, kablosuz cihazlardan 3 kata kadar daha hızlı güvenilir bir ağ oluşturmak için güçlü 802.11ac Wi-Fi özelliğini kullanır. Böylelikle Wi-Fi performansının potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Süper yüksek kablosuz hızlarıyla AC12, daha hızlı ve daha güçlü WiFi için en iyi seçimdir.

Eş Zamanlı Çift Bant Bağlantıları

Çift bantlı Wi-Fi'nin sahip olduğu güç sayesinde daha fazla kablosuz cihaz ile aktif olur. 2.4GHz bant üzerinden 300Mbps, internette dolaşmak ve e-postalara bakmak için yeterliyken; 5GHz üzerinden 876Mbps, HD video izleme ve oyun oynama gibi bant genişliğini yoğun kullanan görevler için oldukça idealdir.

Güçlü Sinyal, Geniş Kapsama Alanı

Gelişmiş anten teknolojisine sahip dört adet 5 dBi harici anten, büyük bir evde veya ofiste daha fazla kablosuz kapsama alanı ve daha güçlü kablosuz sinyal sağlar.

Kolay Ebeveyn Denetimleri & Erişim Denetimi

Ebeveyn veya yönetici denetimli sorumlu erişim ile çocukları ve personeli çok rahat gözetebilirsiniz. Böylelikle kolaylıkla kara veya beyaz liste oluşturabilir ve internet erişim sürelerini sınırlandırabilirsiniz. Aynı zamanda misafirlerin Wi-Fi ağınıza bağlanmasına izin verirken gizliliğinizi de koruyabilirsiniz. Bu sayede paylaşımı kolaylaştırır ve güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Üç Adımda Kolay Kurulum

Karmaşık yapılandırma ayarları gerektirmez. Sezgisel internet sayfasındaki adım adım talimatları takip ederek AC12'nizi dakikalar içinde kurabilirsiniz.

Özellikler

  • Bağlantı: Kablosuz
  • Anten: 4 antenli
  • Anten Verimi: 5dBi
  • Bağlantı Hızı:300/867 Mbps
  • Arabirim:  WAN(4x)/  LAN (1x)

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
4 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.