TP-Link Mercusys AC12G 1200 Mbps Dual Band Gigabit Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz

TP-Link Mercusys AC12G 1200 Mbps Dual Band Gigabit Router

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sınırsız Ev Eğlencesi için 1200 Mbps Wi-Fi

Evinizde web eğlenceniz, kuvvetli AC1200 çift bantlı Wi-Fi ile artık yıldırım hızında. Eş zamanlı çoklu akışlar için 2.4 GHz bandı üstünden 300Mbps ile müzik akışı ve online alışveriş için harika iken; 5 GHz bandı üstünden 867 Mbps, HD video görüntüleme/yayınlama ve oyun oynama benzer biçimde yoğun bant genişliği kullanan görevler için idealdir.

İnternette Yıldırım Hızında Gezmek için Gigabit Hız

Yıldırım hızında kablo bağlantılar için dahili dört gigabit ethernet yuvası kullanılır. Böylelikle takılmadan oyun oynamanın, kesintisiz HD video görüntüleme/yayınlamanın ve yüksek hızda dosya indirmenin keyfine varın.

60 Cihaza (maks.) Aynı Anda Güvenle Bağlanın

Güvenilir internet bağlantısını telefon, tablet ve akıllı ev cihazları gibi 60 cihaza (maks.) aynı anda ve kolaylıkla paylaşın. İster ev partisi isterse bahçenizde barbekü olsun, tüm ağ ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayın.

Güçlü Sinyal, Geniş Kapsama Alanı

Dört harici 5 dBi anten, geniş bir alana haiz ev ya da ofisinizin en uç noktalarına ulaşabilecek kablosuz sinyal sertliği ve geniş bir kablosuz kapsama alanı sağlamaktadır. Bu sayede zayıf sinyal ve rabıta kesintilerini geçmişte bırakabilirsiniz.

Akıcı Bir IPTV için Hazır

IGMP Proxy/Snooping, Bridge ve Tag VLAN teknolojisi, video akışlarının muayyen gigabit LAN yuvalarından yapılmasını sağlayarak yüksek çözünürlükte olan videoları optimize eder.

Üç Adımda Kolay Kurulum

Karmaşık yapılandırma ayarları gerektirmez. Sezgisel internet sayfasındaki adım adım talimatları takip ederek AC12G'yi dakikalar içinde kurabilirsiniz.

Özellikler

  • Veri Transfer Limiti: 1200 Mbps
  • Frekans Eşiği: 2,4-5 GHz
  • Anten: 4

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ouı
YOK
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
MERCUSYS AC12G DUAL BAND
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok