TP-Link Mercusys AC12G 1200 Mbps Dual Band Gigabit Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sınırsız Ev Eğlencesi için 1200 Mbps Wi-Fi

Evinizde web eğlenceniz, kuvvetli AC1200 çift bantlı Wi-Fi ile artık yıldırım hızında. Eş zamanlı çoklu akışlar için 2.4 GHz bandı üstünden 300Mbps ile müzik akışı ve online alışveriş için harika iken; 5 GHz bandı üstünden 867 Mbps, HD video görüntüleme/yayınlama ve oyun oynama benzer biçimde yoğun bant genişliği kullanan görevler için idealdir.

İnternette Yıldırım Hızında Gezmek için Gigabit Hız

Yıldırım hızında kablo bağlantılar için dahili dört gigabit ethernet yuvası kullanılır. Böylelikle takılmadan oyun oynamanın, kesintisiz HD video görüntüleme/yayınlamanın ve yüksek hızda dosya indirmenin keyfine varın.

60 Cihaza (maks.) Aynı Anda Güvenle Bağlanın

Güvenilir internet bağlantısını telefon, tablet ve akıllı ev cihazları gibi 60 cihaza (maks.) aynı anda ve kolaylıkla paylaşın. İster ev partisi isterse bahçenizde barbekü olsun, tüm ağ ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayın.

Güçlü Sinyal, Geniş Kapsama Alanı

Dört harici 5 dBi anten, geniş bir alana haiz ev ya da ofisinizin en uç noktalarına ulaşabilecek kablosuz sinyal sertliği ve geniş bir kablosuz kapsama alanı sağlamaktadır. Bu sayede zayıf sinyal ve rabıta kesintilerini geçmişte bırakabilirsiniz.

Akıcı Bir IPTV için Hazır

IGMP Proxy/Snooping, Bridge ve Tag VLAN teknolojisi, video akışlarının muayyen gigabit LAN yuvalarından yapılmasını sağlayarak yüksek çözünürlükte olan videoları optimize eder.

Üç Adımda Kolay Kurulum

Karmaşık yapılandırma ayarları gerektirmez. Sezgisel internet sayfasındaki adım adım talimatları takip ederek AC12G'yi dakikalar içinde kurabilirsiniz.

Özellikler

  • Veri Transfer Limiti: 1200 Mbps
  • Frekans Eşiği: 2,4-5 GHz
  • Anten: 4

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
4 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.