Tp-lınk Mercusys MP500 Kıt 1000 Mbps Kablosuz Powerlıne Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

LED Göstergeli Kontrol Paneli

Tp-Link Mercusys MP500 Kit içinde yer alan her bir adaptörün üzerinde çalışma durumunu takip etmenize yarayan bir LED gösterge bulunur. Ayrıca pair/reset tuşu sayesinde cihazı yeniden başlatabilir veya Powerline kurulumunu başlatabilirsiniz.

Uzun Menzil Avantajı

300 metreye varan menzili sayesinde hem kararlı hem de genişletilmiş bir ağ deneyimi sunar. Böylece online oyunlardan yoğun grafik uygulamalarına kadar ağ kullanımı gerektiren tüm aktiviteler için idealdir.

Genişletilmiş Ağ Deneyimi

4K akış sağlayan genişletilmiş ağ sayesinde online film/dizi/video izlemeden, yayın yapmaya, büyük boyutlu dosya transferinden kesintisiz oyunlara kadar pek çok kullanımı deneyimleyebilirsiniz.

Tak Çalıştır ile Hemen Kullanım

Karışık bir kurulum ve kablolama süreci yerine sadece prize takıp modeme bağlayarak faydalanmaya başlayabileceğiniz Tp-Link Mercusys MP500 Kit, profesyonel yardım almadan da ev ağınızı genişletmenize olanak tanır.

Tek Priz ile Kullanım Avantajı

Mevcut ağınızı genişletmek için kullanacağınız Tp-Link Mercusys MP500 Kit için sadece prize ihtiyaç duyarsınız. Bu sebeple kablo kirliliği olmaz ve montaj için delme işlemlerine gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LINK MERCUSYS MP500 KIT 1000 MBPS KABLOSUZ POWERLINE GENİŞLETİCİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok