TP-Link RE365 1200 Mbps 5 GHz Priz Soketli Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş ve Güçlü Ağ Bağlantısı

1200 Mbps`e varan birleşik internet hızı ile internetin kapsama alanını genişletir ve bağlantınızı güçlendirir.


Yeni Nesil Entegre Priz

Sahip olduğu entegre priz tasarımı ile bütün prizlerin başka cihazlar tarafından kullanılabilir halde kalmasına imkan verir. Cihazın takılı olduğu tek bir priz, diğer tüm cihazlarınızı aynı prizde buluşturur ve kullanım kolaylığı sağlar.

Akıllı Sinyal Gösterge Işığı

Sahip olduğu konum bulma özelliği ile en ideal konuma ulaşmanızı sağlar. Böylelikle sinyal gösterge ışığı sayesinde kapsama alanındaki en doğru noktayı kolayca bulabilirsiniz. 

Kontrol Avantajı

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza TP-Link uygulamasını  indirerek ürünü dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli İnternet Erişimi

Oldukça geniş bir kapsama alanına sahip olan cihaz, yaşam alanlarının her noktasında kaliteli ve hızlı internete erişmenizi sağlar.

Birden Fazla Cihaz Kullanımı

En kaliteli Wi-Fi bağlantısı elde etmenize imkan veren cihaz, evinizin her köşesinde birden fazla akıllı cihaza hızlı erişim noktası sağlar. Aynı zamanda her noktadan bağlantı yapmanıza da yardımcı olur.

Dayanıklı Yapı

Yüksek menzile sahip cihaz, en kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji ürünü, aile boyu uzun yıllar kullanabileceğiniz bir genişletme çözümü sunar.

Özel Tasarım

Akıllı ve modern bir tasarıma sahip cihaz, oldukça şık bir görünüme sahiptir. Dekoratif etkisinin yanı sıra, güvenli tasarıma sahip cihaz çocuklu ya da hayvan sahibi aileler için de güvenilir bir kullanım imkanı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: TP-Link
  • Model: RE365
  • WPS Butonu: Var
  • Anten: 2
  • Ethernet Port Sayısı: 1
  • Frekans 2.4 - 5 GHz
  • WLAN Standardı: IEEE 802.11a/n/ac - IEEE 802.11b/g/n
  • Veri Transfer Hızı: 1200 Mbps

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
1 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.