Tp-Link TL-RE505X Menzil Genişletici AC1200 1200Mbps

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil Wi-Fi Teknolojisi

En iyi Wi-Fi teknolojisi konumundaki Wi-Fi 6’yı bünyesinde barındırması sayesinde gecikme, bitmeyen yükleme ve ölü nokta sorunlarını ortadan kaldırır. Ürün sayesinde daha hızlı ağ yüklerinin ve daha fazla bağlantının tadını çıkarabilirsiniz.

Evinizin Her Noktasında Yüksek Hızlı İnternet

TP-Link’in tasarladığı ürün aracılığıyla yönlendiricinize kablosuz olarak bağlanarak evinizin her noktasında yüksek hızlı internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yaşam alanınızın her noktasında Wi-Fi 6 sinyalini güçlendiren cihaz, sevdiğiniz içerikleri takip etmenizi kolaylaştırır.

Uyarlanabilir Yol Seçimi

Uyarlanabilir yol seçimi özelliği işlevsel kullanıcı deneyimini kapısını aralar. Yönlendiricinize giden en hızlı bağlantı yolunu otomatik olarak seçen özelliği ile ağınızın maksimum hızda çalışmasına katkıda bulunur.

Yüksek Hızlı Mod

Menzil genişleticide bulunan yüksek hızlı mod, HD yayın performansı ve oyun için ihtiyaç duyduğunuz bağlantı hızına sahip olmanıza imkân tanır. Uyarlanabilir yol seçimi özelliği ve yüksek hızlı modun birleşimi benzersiz maksimum hız bağlantı performansı yaratır.

Yerleşik Erişim Noktası

Ürünü yerleşik erişim noktası olarak da kullanmanız mümkündür. Sabit bir kablolu bağlantıyı zahmetsiz şekilde yüksek hızlı çift bantlı sinyale dönüştürmenize olanak sağlayan model daima yanınızda yer alır.

Kontrol Tamamen Sizin Elinizde

Apple Store ve Google Play Store’da bulunan TP-Link Tether uygulamasını kullanarak menzil genişleticiyi dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kurulumu uygulama üzerinden tamamlayabildiğiniz gibi bağlantı seçeneklerini de yönetebilirsiniz.

OneMesh Ağ Kurulumu

Bir OneMesh yönlendiriciye bağlanabilen menzil genişletici, Mesh ağı oluşturarak tüm evinizi kapsayan yüksek hızlı internet kullanmanıza yardım eder. Ürünün geniş menzili ölü nokta sorununun önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı hHızı: 1500 Mbps
  • Bağlantı Tipi: Wi-Fi
  • Wi-Fi türü: Wi-Fi 6
  • Ethernet Girişi: Var
  • Port Sayısı: 1
  • Renk: Beyaz
  • Anten Sayısı: 2
  • Uyarlanabilir Yol Seçimi: Var
  • Yüksek Hızlı Mod: Var
  • Yerleşik Erişim Noktası Modu: Var

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
1 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.