Tp-Link TL-RE505X Menzil Genişletici AC1200 1200Mbps

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tp-Link TL-RE505X Menzil Genişletici AC1200 1200Mbps

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yeni Nesil Wi-Fi Teknolojisi

En iyi Wi-Fi teknolojisi konumundaki Wi-Fi 6’yı bünyesinde barındırması sayesinde gecikme, bitmeyen yükleme ve ölü nokta sorunlarını ortadan kaldırır. Ürün sayesinde daha hızlı ağ yüklerinin ve daha fazla bağlantının tadını çıkarabilirsiniz.

Evinizin Her Noktasında Yüksek Hızlı İnternet

TP-Link’in tasarladığı ürün aracılığıyla yönlendiricinize kablosuz olarak bağlanarak evinizin her noktasında yüksek hızlı internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yaşam alanınızın her noktasında Wi-Fi 6 sinyalini güçlendiren cihaz, sevdiğiniz içerikleri takip etmenizi kolaylaştırır.

Uyarlanabilir Yol Seçimi

Uyarlanabilir yol seçimi özelliği işlevsel kullanıcı deneyimini kapısını aralar. Yönlendiricinize giden en hızlı bağlantı yolunu otomatik olarak seçen özelliği ile ağınızın maksimum hızda çalışmasına katkıda bulunur.

Yüksek Hızlı Mod

Menzil genişleticide bulunan yüksek hızlı mod, HD yayın performansı ve oyun için ihtiyaç duyduğunuz bağlantı hızına sahip olmanıza imkân tanır. Uyarlanabilir yol seçimi özelliği ve yüksek hızlı modun birleşimi benzersiz maksimum hız bağlantı performansı yaratır.

Yerleşik Erişim Noktası

Ürünü yerleşik erişim noktası olarak da kullanmanız mümkündür. Sabit bir kablolu bağlantıyı zahmetsiz şekilde yüksek hızlı çift bantlı sinyale dönüştürmenize olanak sağlayan model daima yanınızda yer alır.

Kontrol Tamamen Sizin Elinizde

Apple Store ve Google Play Store’da bulunan TP-Link Tether uygulamasını kullanarak menzil genişleticiyi dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kurulumu uygulama üzerinden tamamlayabildiğiniz gibi bağlantı seçeneklerini de yönetebilirsiniz.

OneMesh Ağ Kurulumu

Bir OneMesh yönlendiriciye bağlanabilen menzil genişletici, Mesh ağı oluşturarak tüm evinizi kapsayan yüksek hızlı internet kullanmanıza yardım eder. Ürünün geniş menzili ölü nokta sorununun önüne geçer.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı hHızı: 1500 Mbps
  • Bağlantı Tipi: Wi-Fi
  • Wi-Fi türü: Wi-Fi 6
  • Ethernet Girişi: Var
  • Port Sayısı: 1
  • Renk: Beyaz
  • Anten Sayısı: 2
  • Uyarlanabilir Yol Seçimi: Var
  • Yüksek Hızlı Mod: Var
  • Yerleşik Erişim Noktası Modu: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RE505X AC1200 1200MBPS MENZİL GENİŞLETİCİ
Üretim Yeri
Çin
Çalışma Frekansı (hz)
10 HZ
Ouı
BELİRTİLMEMİŞ
Ağırlık (gr)
1,5 KG <
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok