TP-Link TL-SF1024M 24 Port 10/100 Mbps Masaüstü Switch

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bu Ürün Ne Yapar?

TL-SF1024M switch, ev ve ofis kullanıcıları için ideal bir seçimdir. 24 portun hepsi otomatik MDI/MDIX’i destekler, kablo tipi için endişeye gerek yok, sadece takın ve çalıştırın. Dahası, yenilikçi enerji tasarruflu teknoloji ile TL-SF1024M, harcanan güçte %67’ye kadar tasarruf sağlayabilir.

Tp-Link Yeşil Teknoloji

Bu yeni nesil TL-SF1024M switch, ağ kapasitenizi çok daha az güç ile oldukça genişletebilen yenilikçi son enerji tasarrufu teknolojilerine sahiptir. Ağınızın yaydığı karbonu sınırlamak için, link durumuna ve kablo uzunluğuna göre güç harcamasını otomatik olarak ayarlar. AB’nin RoHS’i ile de uyumludur; böylece, belirli tehlikeli maddelerin kullanımı önlenmiştir.

Yüksek Performans

Güvenli ve onaylı bir dahili güç deposu ile beraber metal kasa tasarımı, switchi, 24 kullanıcılı ortamlardan daha minik ortamlara kadar oldukça kuvvetli bir ürün yapıyor. Non-blocking anahtarlama mimarisine haiz olan TL-SF1024M, en çok throughput için tam kablo hızında paketleri iletir ve filtreler. “Full Duplex” mod için IEEE 802.3x flow control ve “Half Duplex” mod için karşı basınç, trafik tıkanıklığını giderir ve TL-SF1024M’yi daha emin çalışır hale getirir

Kullanım Kolaylığı

Bu fast ethernet switchin otomatik özellikleri, kurulumu zahmetsiz bir şekilde tak ve çalıştır hale getiriyor. Bunun için konfigürasyona gerek yok. Otomatik MDI/MDIX, çapraz kablolara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Her bir porttaki otomatik anlaşma, bir ağ cihazının link hızını algılar (10 ve 100Mbps olduğunu) ve uyumluluk ve optimal performans için akıllı bir şekilde ayarlar.

TP-Link Hakkında

1996 senesinde kurulan TP-Link, günlük hayatın her alanında yer edinen güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları mevzusunda dünya genelinde bir tedarikçidir. Şirket, devamlı olarak 170'ten fazla ülkeye dağıtım gerçekleştiren ve dünya genelinde milyarlarca kişiye hizmet veren, Wi-Fi cihazlarının 1 numaralı tedarikçisi olarak IDC tarafından sıralanmaktadır.

Özellikler

  • Ağ ölçütü: IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3
  • Port Desteği: 24
  • Fiber Protokolü: CSMA/CD

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Ethernet Çıkış Sayısı
24 Port
Bağlantı Türü
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.