TP-Link TL-SF1024M 24 Port 10/100 Mbps Masaüstü Switch

Henüz yorum yok Yorum Yaz

TP-Link TL-SF1024M 24 Port 10/100 Mbps Masaüstü Switch

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Bu Ürün Ne Yapar?

TL-SF1024M switch, ev ve ofis kullanıcıları için ideal bir seçimdir. 24 portun hepsi otomatik MDI/MDIX’i destekler, kablo tipi için endişeye gerek yok, sadece takın ve çalıştırın. Dahası, yenilikçi enerji tasarruflu teknoloji ile TL-SF1024M, harcanan güçte %67’ye kadar tasarruf sağlayabilir.

Tp-Link Yeşil Teknoloji

Bu yeni nesil TL-SF1024M switch, ağ kapasitenizi çok daha az güç ile oldukça genişletebilen yenilikçi son enerji tasarrufu teknolojilerine sahiptir. Ağınızın yaydığı karbonu sınırlamak için, link durumuna ve kablo uzunluğuna göre güç harcamasını otomatik olarak ayarlar. AB’nin RoHS’i ile de uyumludur; böylece, belirli tehlikeli maddelerin kullanımı önlenmiştir.

Yüksek Performans

Güvenli ve onaylı bir dahili güç deposu ile beraber metal kasa tasarımı, switchi, 24 kullanıcılı ortamlardan daha minik ortamlara kadar oldukça kuvvetli bir ürün yapıyor. Non-blocking anahtarlama mimarisine haiz olan TL-SF1024M, en çok throughput için tam kablo hızında paketleri iletir ve filtreler. “Full Duplex” mod için IEEE 802.3x flow control ve “Half Duplex” mod için karşı basınç, trafik tıkanıklığını giderir ve TL-SF1024M’yi daha emin çalışır hale getirir

Kullanım Kolaylığı

Bu fast ethernet switchin otomatik özellikleri, kurulumu zahmetsiz bir şekilde tak ve çalıştır hale getiriyor. Bunun için konfigürasyona gerek yok. Otomatik MDI/MDIX, çapraz kablolara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Her bir porttaki otomatik anlaşma, bir ağ cihazının link hızını algılar (10 ve 100Mbps olduğunu) ve uyumluluk ve optimal performans için akıllı bir şekilde ayarlar.

TP-Link Hakkında

1996 senesinde kurulan TP-Link, günlük hayatın her alanında yer edinen güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları mevzusunda dünya genelinde bir tedarikçidir. Şirket, devamlı olarak 170'ten fazla ülkeye dağıtım gerçekleştiren ve dünya genelinde milyarlarca kişiye hizmet veren, Wi-Fi cihazlarının 1 numaralı tedarikçisi olarak IDC tarafından sıralanmaktadır.

Özellikler

  • Ağ ölçütü: IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3
  • Port Desteği: 24
  • Fiber Protokolü: CSMA/CD

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ouı
YOK
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
TL-SF1024M 24 PORT
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok