Apple iPad Air 4. Nesil Smart Folio Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tabletinizi Şık Bir Şekilde Koruyun

Smart Folio, Apple iPad Air tabletinizi tamamen sarar ve yumuşak dokusu ile şık bir görünüm kazandırır. Mat yüzeyi zeminden kaymasını önler ve tabletin güvende olmasını sağlar.

Yüksek Kaliteli Deri Görünüm

PU malzeme kullanılarak tasarlanan Smart Folio elde yumuşak bir tutuş sağlar. Su geçirmeyen bir malzemedir. Leke ve parmak izi korumalı olduğu için zahmetsiz temizlik ve bakım imkanı sunar.

iPad için Tam Koruma

Hem ön hem de arka kısmı kapladığı için tüm yüzeylerin çizilmesini ve günlük kullanımda oluşabilecek aşınmaları önler.  Bu sayede tabletinizi çantanızda valizinizde rahatlıkla taşıyabilir, yolculuklarda işlerinize devam edebilir ve dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Tam Uyumluluk

Orijinal Apple ürünü olduğu için kulaklık, şarj girişi gibi tüm bağlantı noktalarının ve kameranın kullanımını etkilemez. Bu sayede tabletinizi korurken hem şık olmasını sağlayabilir hem de tüm fonksiyonlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çok Yönlü Stand İşlevi

Katlanıp stand olabilmesiyle öne çıkan Smart Folio, yanınızda ekstra bir aksesuar taşımanıza gerek bırakmaz. Dilediğiniz zaman masa üstünde kılıfı katlayarak stand olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda uyku durumunda tabletinizi uyandırma işlevi bulunur.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 10.9 inç
  • Malzeme: Yüksek kaliteli suni deri
  • Katlanır stand işlevi: Evet
  • Otomatik uyandırma işlevi: Evet
  • Ağırlık: 445 gram

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok