Kodak U1 V10 Micro SD Hafıza Kartı 64 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Veri Depolamada Üstün Kodak Kalitesi

Kodak micro SD hafıza kartı, veri depolamada üstün kalite sunar. Farklı türlerdeki dokümanların yanı sıra, fotoğraf ve video muhafaza etmenizi de sağlayan ürün, kullanıcı odaklı yapısıyla sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. 

Detaylı Paket İçeriği

Hafıza kartının kullanıcı odaklı yapısını oluşturan en önemli unsurlardan biri de detaylı paket içeriğidir. Micro SD kartın yanı sıra fotoğraf makinesi, bilgisayar, tablet, akıllı telefon, drone benzeri elektronik aygıtlarla entegrasyonu kolaylaştıran adaptörü de bünyesinde barındıran paket, dört dörtlük kullanıcı deneyimi ortaya koyar. 

Cihazlarınızın Hafızasını Genişletin

64 GB depolama alanına sahip olan hafıza kartı, mobil cihazların hafızasını genişletmeniz için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Tüm multimedya dosyalarınızın keyfini çıkarmanıza imkân tanıyan harici bellek, farklı Android uygulamaları ile %100 uyumlu performans sergiler. 

Gelişmiş Video Optimizasyonu

Kodak tarafından geliştirilen hafıza kartı, gelişmiş video optimizasyonu vadeder. UHS hız sınıfı (U1) ve video hız sınıfı (V10) optimizasyon klasmanlarında yer alan cihaz, full HD (1080p) video kaydetme ve oynatma kabiliyeti sayesinde teknoloji tutkunlarından tam not alır. 

Daha Hızlı Uygulama Performansı

Android uygulamalarına yönelik olarak optimize edilen yazılımının katkısıyla gelişmiş A1 APP performansını vadeden ürün, daha hızlı uygulama launch kapasitesiyle farklı elektronik aygıtlarda sürdürülebilir, stabil bir performans sağlar. 

Yüksek Okuma ve Yazma Hızı

Micro SD hafıza kartı, yüksek okuma ve yazma hızına sahiptir. U1 V10 sınıfındaki model, 25 MB/saniyeye varan yazma ve 85 MB/saniyeye varan okuma hızıyla dikkat çeker. Ürün, üstün okuma ve yazma hızıyla yüksek çözünürlüklü fotoğrafları cihazlarınız arasında kısa sürede transfer etmenize yardımcı olur. 

Uyumlu Cihazlar

Android işletim sisteminin 6.0 ve üzeri versiyonlarını destekleyen hafıza kartı, 16-32 GB arası microSDHC ve SDxC standartlarını karşılayan elektronik aygıtlarla uyumludur. Öte yandan kart, 64-128 GB hafıza aralığında ise sadece microSDxC protokolü ile entegre cihazlarda kullanılabilir. 

Pratik Kullanıcı Deneyimi

Micro SD ve SD girişli cihazlarla entegre biçimde çalışabilen hafıza kartı, şeffaf ve enine yapısının yardımıyla 360° ürün görünümünü mümkün kılar. Model, söz konusu özelliği ile pratik kullanıcı deneyimini pekiştirir. 

Teknik Özellikler

  • Yazma Hızı: 25 MB/s
  • Okuma Hızı: 85 MB/s
  • Full HD (1080p) Video Desteği: Var
  • Kapasite: 64 GB
  • SD Adaptör: Var
  • Hız Sınıfı: UHS (U1)
  • Video Hızı Sınıfı: V10

Teknik Özellikler

Hafıza
Bellek Kartı Formatı
MicroSD
Kapasite
64 GB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.