SanDisk 32 GB Extreme Pro SD UHS-II SDSDXPK-032G-GN4IN Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sandisk Extreme Pro UHS-II Kart - 32GB

Çok yüksek hızda sürekli seri çekim modu, en üst düzey üretim sonrası iş akışı verimliliği ve yüksek performanslı video kaydetme için SanDisk Extreme Pro SDHC ve SDXC UHS-II kartları edinin. Yüksek performanslı SDHC ve SDXC bellek kartları, çekim hızlarını saniyede 260 MB’a (1733X) ve aktarım hızlarını saniyede 300 MB’a (2000X) kadar çıkarır. UHS Hız Sınıfı 3 (U3), Full HD ve sinema kalitesinde 4K video kaydını destekler. Yeni UHS-II standardını destekleyen fotoğraf makineleri için en iyi hale getirilmiş olan SanDisk Extreme Pro SDHC ve SDXC UHS-II kartlar, profesyonel fotoğrafçıların talep ettiği tavizsiz sonuçları sunar.

Son Derece Hızlı SHDHC ve SDXC Bellek Kartı

Profesyonel fotoğraf makineleri ve yüksek çözünürlüklü kameralar, SanDisk'in sunduğu en son yeniliklerin gücünü, performansını, kapasitesini ve güvenilirliğini hak eder. İşte bu nedenle profesyonel fotoğrafçılar ve video grafikerler SanDisk® bellek kartlarına güvenir.

Kusursuz 4K ve Full HD Video Çekimi için Derecelendirilen Hız Sınıfı

SanDisk Extreme Pro SDHC ve SDXC UHS-II Kartlar, en üst düzey verimlilik adına üretim sonrası iş akışı için saniyede 300 MB’a varan aktarım hızları sunar. Saniyede 300 MB’a varan yazma hızları hızlı çekimler, seri çekim modu, RAW ve JPEG çekimlerle kolayca başa çıkar.

Silinen Fotoğrafları ve Videoları RescuePRO Yazılımı ile Kurtarın

SanDisk Extreme Pro SDHC ve SDXC UHS-II Kartlar darbeye, sıcaklığa, suya ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklıdır. Böylece bellek kartınızın dayanıklılığı hakkında endişelenmeden maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

İhtiyaç Duyduğunuz Depolama Alanı Miktarını Seçin

İhtiyaç duyduğunuz kapasite miktarı sahip olduğunuz dosyaların türlerine, büyüklüklerine ve sayılarına bağlıdır. Buraya tıklayarak her kapasite için kaç tane fotoğraf ve kaç saatlik video depolayabileceğiniz konusunda bir fikir sağlayan grafiği görüntüleyin.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 32 GB
  • Hız Sınıfı: Class 10
  • UHS Sınıflandırması: UHS-II
  • Maksimum Yazma Hızı: 260 MB/sn
  • Maksimum Okuma Hızı: 300 MB/sn

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK 32 GB EXTREME PRO SD UHS-II SDSDXPK-032G-GN4IN HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
32GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok