SanDisk Extreme Pro 512 GB SDXC 170 MBs V30 UHS-I U3 SDSDXXY-512G-GN4IN SD Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kapasitesi ile İlgi Odağı

512 GB’lık hafızası ile dikkatleri üzerine çeken SD Kart sayesinde birçok fotoğraf ve video çekilebilir. Böylelikle fotoğrafçılar ve grafik işleriyle uğraşan diğer kişiler hafıza sıkıntısı çekmezler.

Yüksek Okuma ve Yazma Hızı

Modelin yazma hızı 90 MB/sn ve ve okuma hızı ise 170 MB/sn olarak bilinir. Yüksek okuma ve yazma hızı, SD kartın içerisindeki dosyaların daha çabuk bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur.

4K ve Full HD Desteği

SanDisk tarafından üretilen SD kart modeli sayesinde 4K ve Full HD çözünürlüğe sahip videolar da rahatlıkla çekilebilir.

UHS 11 Veri Yolu Standardı ve Class 10 Hız Desteği

UHS 11 ve Class 10 teknolojileri, özellikle profesyonel fotoğrafçıların işlerini önemli oranda kolaylaştırır. Bu teknolojiler sayesinde fotoğraflar, SD karta daha hızlı bir şekilde yazılabilir.

NAND Depolama Teknolojisi ile Güvenli Veri Depolama

SanDisk’in hafıza kartlarında sıklıkla tercih ettiği NAND depolama teknolojisi, verilerin daha güvenli bir şekilde depolanmasına olanak sağlar. Bu sayede birçok önemli dosyanın zarar görmesi engellenir.

Dış Etkenlere Karşı Dayanıklı

SanDisk tarafından üretilen hafıza kartı; sıcaklığa, suya, X-ray ışınlarına ve düşmeye karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Model, bu sayede uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Birçok Fotoğraf Formatı için Uygun Seçim

Yüksek yazma hızıyla bilinen model; hızlı çekim modları, RAW, JPG ve JPEG formatındaki çekimler için oldukça uygun bir yapıya sahiptir.

RescuePro Dulexe ile Dosya Kurtarmak Çok Kolay

SD Kart ile birlikte gelen RescuePro Dulexe yazılımı, silinen ve kaybolan dosyaların geri getirilmesi için kullanıcılara iyi bir şans sunar.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 512 GB
  • Okuma Hızı: 170 MB/sn
  • Yazma Hızı: 90 MB/sn

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME PRO 512 GB SDXC 170 MB/S V30 UHS-I U3 SDSDXXY-512G-GN4IN SD KART
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
512 GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok