Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN 32 GB SDCH Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN 32 GB SDCH Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Zor Koşullara Dayanıklı Kaliteli Malzeme Seçimi

Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN 32 GB hafıza kartı modeli istenmeyen koşullara karşı dayanıklı bir profil çizer. Yapılan testlerin sonuçlarına göre model sıcaklığa, suya ve darbelere karşı dirençlidir.

Geniş Depolama Alanı

Verilerin güvenle aktarılabilmesine ve depolanabilmesine imkân veren Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN, 32 GB kapasiteye sahip geniş hafızası ile yazılı, görsel veya işitsel çok sayıda verinin depolanabilmesini sağlar.

Geniş Kullanım Alanı

Kullanıcılara geniş bir veri depolama alanı sunan Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN hafıza kartı, aynı zamanda geniş kullanım alanı ile herkesi memnun eder. MicroSD kart ile gönderilen okuyucu, hafıza kartının bilgisayara takılarak kullanılabilmesini sağlar. Kart okuyucu çıkartılması ile direkt olarak telefonlarla ve video kameralarla da kullanılabilir.

Yüksek Yazma Hızı

UHS-I standartına sahip Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN hafıza kartı 90 MB/saniye yazma hızına sahiptir. Kart bu sayede veri aktarım sürecini hızlandırarak zaman kazanmanıza yardımcı olur.

Yüksek Okuma Hızı

Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN, yüksek yazma hızının yanı sıra, okuma hızıyla da dikkat çeker. Kart içeresindeki dosyaların açılmasını hızlandıran bu özellik, işlerinizi daha kısa sürede halledebilmenizi sağlar.

Kilit tuşu

Sandisk Extreme SDSDXVE-032G-GNCIN hafıza kartı modelinde bulunan “Lock” tuşu, kartın tek hamleyle kilitlenmesini sağlar. Bu sayede cihaz ile kart arasındaki veri akışı tamamen durdurulur. Gerekli durumlarda bu tuşun kullanılması karta virüs bulaşmasının önüne geçer.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME SDSDXVE-032G-GNCIN 32 GB SDCH CLASS 10 UHS-I HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
32GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok