Sandisk Extreme SDSQXA1-400G-GN6MN 400 GB MicroSDXC Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Dayanıklı Tasarım

Darbelere, yüksek/düşük sıcaklığa, suya ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklı olan Sandisk Extreme microSD hafıza kartını dış ortamlarda rahatlıkla kullanabilir, uzun yıllar boyunca içeriklerinizi güvenli bir şekilde saklayacağından emin olabilirsiniz.

Adaptör ile Fonksiyonel Kullanım

Sandisk Extreme microSD bellek kartı, tam boy SDXC, SDHC ve SD cihazların tümü ile kullanılabilmesini sağlayan bir adaptörle birlikte gelir.

Hızlı İçerik Aktarma Avantajı

Sandisk Extreme hafıza kartı, 160 MB/sn’ye kadar ulaşan okuma hızı sayesinde 24 GB boyutundaki 4K videoyu ve 1000 adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafı 3 dakikadan az sürede aktarmanıza imkan verir.

Yüksek Yazma Hızı Performansı

90MB/s’ye varan yazma hızına sahip olan Sandisk bellek kartı, akıllı telefon, dijital fotoğraf makineler ve kameralarda hafıza kartı olarak kullanıldığında 4K UHD çözünürlüklü videoları kesintisiz olarak kaydetme avantajı sunar.

Sandisk Extreme MicroSD Hafıza Kartı

Android işletim sistemli akıllı telefonlar, dronelar ve aksiyon kameraları için ideal olan Sandisk Extreme microSD hafıza kartı, yüksek boyut ve çözünürlükteki içerikleri kayıpsız olarak saklayabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME SDSQXA1-400G-GN6MN 400 GB MİCROSDXC HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
400 GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok