SanDisk iXpand 64 GB Type-A Flash Bellek + Lightning SDIX90N-064G-GN6NN

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


En Büyük Yardımcınız

64 GB depolama kapasitesine sahip olan SanDisk iXpand bellek, iş ve eğitim yaşamınızdaki en büyük yardımcınız konumundadır. Ürün akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında zahmetsizce veri aktarımı yapmanıza imkân tanır.

SanDisk: Kaliteli Veri Depolama Çözümleri

İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle dikkat çeken SanDisk, kaliteli veri depolama çözümleri sunar. Markanın geliştirdiği iXpand 64 GB Type-A Flash Bellek + Lightning modeli de teknoloji meraklılarından tam not alır.

Tek Sürücü, İki Konnektör

Ürün tek sürücü, iki konnektör mantığıyla tasarlanır. Bir ucu Type-A diğer ucu ise Lightning olarak üretilen bellek iPhone, MacBook ve PCler arasındaki veri transferi için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Daha Fazla Fotoğraf, Video ve Oyun

iXpand bellek daha fazla fotoğraf, video ve oyun muhafaza etmenize yardımcı olur. Cihazlarınızda kolayca yer açmanızı sağlayan model, depolama gereksinimlerinizi işlevsel biçimde karşılar.

Otomatik Fotoğraf ve Video Yedekleme

SanDisk tarafından geliştirilen iXpand Drive uygulaması aracılığıyla fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Apple Store’daki uygulamayı indirip otomatik yedekleme ayarını açmaktır. Bu andan sonra sürücüyü iPhone’unuza taktığınız her an yedekleme işlemi kendiliğinden başlar.

Çevrim Dışı Aktarım Olanağı

Taşınabilir belleği kullanmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. 1. nesil USB 3.1 konnektörü ile e-posta göndermeye gerek kalmaksızın, tüm dosyalarınızı hızlıca bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz.

Gelişmiş Gizlilik ve Güvenlik

Yine iXpand Drive uygulamasını kullanarak edinebileceğiniz şifre koruma sistemi sayesinde dokümanlarınızın tamamını güvende tutabilirsiniz. Parola koruma özelliği Apple cihazların yanı sıra Win8 ve Win10 işletim sisteminin kurulu olduğu laptoplarda da geçerlidir.

Kullanışlı Döner Kapak Tasarımı

Ürün kullanışlı döner kapak tasarımıyla dikkat çeker. Lightning konnektörünü korumak amacıyla geliştirilen söz konusu tasarım kullanım sırasında USB Type-A tarafını da rahatça saklamanıza yardım eder.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 64 GB
  • Arayüz: USB 3,1, 1. nesil
  • Konnektör: Lightning ve USB-A
  • PC & MacBook uyumluluğu: Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10,9 ve üzeri
  • Mobil cihaz uyumluluğu: iPhone 11 Pro Max ile iPhone 5 arası tüm modeller, iPad Air, iPad mini 2, 3, 4, 5, iPad Pro 12,9 inç (1. ve 2. nesil), iPad Pro 9,7 inç (retina ekran), iPod 5. nesil ve üzeri
  • Ağırlık: 0,02 kg (20 g)
  • Boyutlar: 8,7 x 15,2 x 65,4 (Y x G x U) mm

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Kamera & Multimedya
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0