SanDisk Ultra Dual Drive Go 512GB USB 3.1 Type-C SDDDC3-512G-G46 Flash Bellek

Henüz yorum yok Yorum Yaz

SanDisk Ultra Dual Drive Go 512GB USB 3.1 Type-C SDDDC3-512G-G46 Flash Bellek

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Depolama Kapasitesi

Oldukça fazla verinizi tek bir yerde saklayabileceğiniz flash bellek, tam 512 GB depolama kapasitesine sahiptir. İçeriklerinize en kolay şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz flash bellek, aktarım anında ekstra hız kazandırır.

Otomatik Yedekleme

Ultra dual drive go flash bellek, ‘’Sandisk Memory Zone’’ uygulamasına sahiptir. Bu sayede içerisinde bulunan videoları, fotoğrafları ve dosyaları yedekleme şansı verir. Aynı zamanda içeriklerinizi en güvenli şekilde saklamanızı sağlar.

Hızlı Aktarım

Üstün özelliklere sahip flash bellek, 150 MB / sn okuma hızına sahiptir. Böylece yüksek boyutlu dosyalarınız dahil olmak üzere bütün verilerinizi en hızlı şekilde aktarabilir ve paylaşabilirsiniz.

Ekstra Hız için İdeal

USB 3.1 teknolojisi ile mümkün olan en hızlı aktarımı gerçekleştiren flash bellek, diğer versiyonlara göre 2 kat daha hızlı bir kullanım olanağı sağlar.

Korumalı Tasarım

Hareket halinde olduğunuz durumlar için özel olarak tasarımı yapılan flash bellek, konnektörün zarar görmemesi için dönerli bir tasarıma sahiptir. Bu sayede cebinizde ya da çantanızda en güvenli şekilde taşıyabilirsiniz.

Her Yerde Yanınızda

512 GB Flash bellek, oldukça rahat bir taşıma gerçekleştirmenize imkan verir. Tasarımında yer alan anahtarlık halkası sayesinde hem kaybetme riskini ortadan kaldırır hem de konforlu bir şekilde gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Malzemeler

Gelişmiş teknolojiye sahip flash bellek, oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Düştüğünde kırılma ve çizilme gibi durumlar için korunaklı bir tasarıma sahiptir. Böylece uzun yıllar verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanıza olanak sağlar.

Teknik Özellikler

  • Giriş/Çıkış Portları: USB 3.1
  • Mobil Cihaz Uyumu: Android
  • Tasarım: Dönerek Açılma
  • Kapasite: 512 GB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA DUAL DRİVE GO 512GB USB 3.1 TYPE-C SDDDC3-512G-G46 FLASH BELLEK
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
512 GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok