Tecno Pova 6 GB RAM / 128 GB

5,0

Tecno Pova 6 GB RAM / 128 GB

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Performans Canavarı, Her Zamanki Gibi Olağanüstü

6000 mAh Süper Büyük Pil: Düşünülemeyecek Kadar Güçlü, 30 gün boyunca uzun bekleme süresi, 8 gün kesintisiz müzik çalma, 64 saat arama, 20 saate kadar oyun oynama anlamına gelir. Şarj edildikten sonra, uzun süreli kullanım için hazırsınız.

Fotoğrafçılık Uzmanı, Ayrıntılar, İşlevler, Her şey Mükemmel

13 MP Yapay Zeka Dörtlü Kamera : 4 x 4, Daha Fazla Sahne Yakalayın, Muhteşem Fotoğraflar Çekin. 

Yapay zeka destekli güzellik, süper gece modu, portre modu, yapay zeka algılaması özelliklerinin hepsi önemli güncellemeler içeriyor. Ayrıntılar ve fotoğraf kitlesi, daha iyi bir seviyeye taşınıyor.

Düşük Pil Endişesi Artık Yok

Düşük pil ve yakında kapanma endişesi azalır, POVA 18W çift IC flaş şarjını destekler! 10 dakika şarj, 2,4 saat aramayı veya 20 saat müzik çalmayı sağlar. 18W tek IC hızlı şarj ile karşılaştırıldığında, şarj verimliliği% 20 arttı. Çok daha hızlı bir şekilde şarj etme. Güçlü flaş şarjı, birden fazla şarj protokolüyle uyumludur ve küresel CB / CE / UL / BIS güvenlik sertifikasını geçmiştir.

Yeni Rekor Parmaklarınızın Ucunda

Daha iyi oyun deneyimi için doğdu. POVA, Helio G80 sekiz çekirdekli işlemciyi ve Hyper-Engine oyun teknolojisini destekler, artık oyun oynamak nihai olarak kararlı ve sorunsuz bir eğlencedir. Gelişmiş ve sürdürülebilir oyun deneyimine ulaşmak için CPU, GPU ve bellek performansını akıllıca yönetin ve ayarlayın. Akıcı bir oyun işlemi sağlamak üzere oyun modu, gereksiz uygulamaları dondurma, arka plan ağını kısıtlama ve oyun performansını desteklemeyi de içeren tüm mobil kaynakları ve işlevleri akıllı bir şekilde planlar.


Daha İyi Sinyal Çözümü: Her Zaman Bağlı Kalın

Wifi sinyalinin parazit önleyici özelliğini etkili bir şekilde geliştirin ve bağımsız antenin özel tasarımı ile iletim kalitesini iyileştirin. Ağ durumunu akıllıca tespit edin ve daha iyi ağ kararlılığı sağlamak için LTE veya Wifi bağlantısını değiştirin. Yeni eklenen tam sahne ağ sinyali geliştirme işlevi - SMART COMM - ağ bağlantı durumunu her zaman izler ve kontrol eder ve sinyal düştüğünde ağa yalnızca 5 saniye içinde hızla bağlanır. Hepsi daha akıcı ve istikrarlı oyun deneyimine katkıda bulunur.

Telefonun Aşırı Isınması İle İlgili Endişeniz Olmasın

İyileştirilmiş ısı dağıtımı çözümü, telefonun aşırı ısınması ile ilgili endişelerinizi azaltır. Termal iletken malzeme kullanımı ve 3 boyutlu çok katmanlı işçilik ile ısı dağıtımının verimliliğini büyük ölçüde arttırıldı ve şarj etme sıcaklığının yükselmesini etkili bir şekilde azaltıldı.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POVA 6GB/128GB
İşletim Sistemi
ANDROID 10
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
128GB
Ekran Boyutu (inç)
6.8INC
Ana Renk
MAVİ
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Orıjınal Renk
MAVİ
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
720X1600 HD+
Ön Kamera (mp)
8 MP
Arka Kamera (mp)
13MP
4.5guyumu
VAR
İşlemci
MEDİATEK HELİO G80
İşlemci Hızı (hz)
2.2GHZ
Nfc
YOK
Autofocus
VAR
Ağırlık (gr)
215GR
Bluetooth Versiyon
V5.0
Garanti Süresi
2 YIL
Pil Kapasitesi (mah)
DİĞER
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
SMARTPHONE
Marka
TECNO

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
5 kere puanlandı
Toplam 5 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla