E2M Basketbol Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Darbelere Karşı Üstün Koruma

Günün her anında iletişimde kalmanızı sağlayan AirPods’unuzu düşme ve darbelere karşı başarılı şekilde koruyan kılıf hem belirgin hem de kılcal çizik oluşumunun önüne geçer. Ürün, AirPods’unuzu güvenle muhafaza ederek iş ve eğitim yaşamının farklı anlarında yanınızda yer alır.

Toz ve Sıvı Temasından Korkmayın

E2M AirPods kılıf toz ve sıvı temasının yaratabileceği sorunları ortadan kaldırır. Kablosuz kulaklığınızı muntazam biçimde saran ekipman teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır. Ürünün öne çıkan bir diğer işlevsel özelliği ise kılıflı şarj imkânıdır. AirPods’unuzu şarj etmek için silikon kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz.

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

AirPods üzerinde yer alan tüm tuş ve bağlantılara kolayca erişim imkânı sunan ve hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan ürün çanta ve cüzdan benzeri tüm ekipmanların içinde rahatça taşınabilir. Dayanıklı ve esnek silikondan üretilen kılıf uzun ömürlü kullanıcı deneyimi ortaya koyar.

Basketbol Tutkunuzu Yansıtın

Basketbol tutkunuzu AirPods’unuz ile birlikte yansıtmanız için biçilmiş kaftan niteliğindeki kılıf şık tasarımıyla göz kamaştırır. Sportif tarzınızı kusursuz şekilde tamamlayan ürün, kalite ve estetiği aynı çatı altında bir araya getirir. Silikon kılıf AirPods 1. ve 2. nesil modelleriyle uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Basketbol
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.