E2M Beyaz Kedi Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


AirPods 1-2 İçin Tam Koruma   

Apple AirPods 1-2 modelleri için tasarlanan E2M AirPods 1-2 Kılıf Beyaz Kedi, cihazınızı darbe çizilme ve düşmelere karşı maksimum seviyede korur. Silikon malzemeden tasarlanan kılıf, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla takılabilir ve çıkarılabilir bir özelliğe sahiptir. Eğlenceli tasarımıyla dikkat çeken modelin darbe emici özelliği sayesinde AirPods’u düşürme korkusu tarihe karışır.


Kedi Sevenler İçin Özel Olarak Tasarlandı  

E2M AirPods 1-2 kılıf modelleri farklı tasarımlarıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. Sevimli beyaz kedi tasarımıyla çok beğenilen ürün, hayvan seven AirPods kullanıcıları için harika bir hediye seçeneğidir. Tarzı ve rengiyle büyük beğeni kazanan model, bir yandan AirPods’unuzu korurken bir yandan da eğlenceli tasarımıyla renkli kişiliğinizi ortaya çıkarır.

Ergonomik ve Uyumlu Tasarım 

Ürün 1. ve 2. nesil AirPods modelleriyle tamamen uyumludur. Şarj kutunuzu tamamen saran kılıf, hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Modelin kapağı pratik şekilde açılabilir ve AirPods’a kolaylıkla erişilebilir. Ürünün tasarımı ve silikon malzemenin elde kaymayı önleyen yapısı cihazın çanta, cep ya da diğer yerlerde bulunmasını kolaylaştırır.

Pratik Kullanım Avantajı

Modelin pratik kullanıcı deneyimini destekleyen özelliklerinden biri de alt kısımda yer alan şarj soket girişidir. AirPods 1. ve 2. nesil modelleriyle uyumlu olarak geliştirilen ürün sayesinde şarj sırasında kılıfı çıkarmaya gerek kalmaz. Beyaz Kedi tasarımıyla çok sevilen kılıf, esneklik ve güvenlik sunan üst düzey kalitesiyle de vazgeçilmeziniz olmaya adaydır.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Beyaz Kedi
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.