E2M Çilek Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Çilek Kırmızısının Enerjisi

Eğlenceli ve renkli çilek tasarımıyla dikkat çeken AirPods 1-2 kılıf, canlı renklerle bezeli kıyafet seçimlerinizi başarıyla tamamlar. Çilek kırmızısının enerjisini sizinle buluşturan  E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek, darbe emici özelliğe sahip silikondan üretildiği için sizi asla yarı yolda bırakmaz. AirPods’unuzu çileğin içinde muhafaza ederken gözünüz arkada kalmaz.

İdeal Koruma Sağlar

Gün içinde yoğunluk nedeniyle AirPods’unuzu elinizden ya da masadan düşürebilirsiniz. Ayrıca bir iş arkadaşınız AirPods’unuzu koyduğunuz zemine su dökebilir ve siz de cihazınızın zarar göreceğinden endişe edebilirsiniz. Tüm bu ihtimaller E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek ile ortadan kalkar. Ürün yüksekten düşme ve sıvıyla temasa karşı AirPods’unuzu ideal düzeyde korur.

Kolay Taşıma İmkânı

E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek sayesinde AirPods şarj kutunuzu ve kulaklığınızı kolayca taşıyabilirsiniz. İş toplantısına giderken pratik şekilde çantanıza atabileceğiniz ürün, kır gezisi gibi doğa aktivitelerinde de kulaklığınızı yanınızdan ayırmamanız için idealdir.

Kaliteli ve Şık

Kaliteli üretim materyali ve şık tasarımı, E2M AirPods 1-2 Kılıf Çilek modelinin tercih edilme nedenlerinin başında gelir. AirPods 1. ve 2. nesil cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanan kılıf, bir aksesuar ile ilgili beklentilerinize tamamen cevap verir. Kırmızının canlılığını yansıtan aksesuar, kalitesine önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Çilek
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS 1-2 KILIF CILEK
Renk
KIRMIZI
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok