Binano Apple Watch 7 41 mm Full Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Isıl İşlem Teknolojisi, Tam Kaplama

Isıl işlem teknolojisi ile normal cama göre 9 kat daha kuvvetli olan bu ekran koruyucu, saat ekranını uçtan uca kaplayarak yüksek koruma sağlar.

HD Kalitesinde Görüntü, Kolay Uygulama

Üstün teknolojisi sayesinde çözünürlük kaybına neden olmaz ve akıllı saatinizin HD görüntü kalitesini destekler. Baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülü sayesinde, oldukça pratik bir uygulama olanağı sunar. Bu sayede herhangi bir yardım almadan ekran koruyucunuzu kendiniz uygulayabilirsiniz.

Uyarı

Mobil cihazların ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanan Binano ekran koruyucuları,  cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Bu sebeple çok şiddetli ve farklı açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, sadece kullanıcılara aittir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Asahii Hybrid Glass
  • Uyumluluk: Apple Watch 7
  • Kalınlık: 41 mm
  • Parmak İzi Önleme: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.