Binano Apple Watch 7 45mm Full Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Isıl İşlem Teknolojisi, Tam Kaplama

Binano Apple Watch ekran koruyucu, ısıl işlem teknolojisi ile normal cama göre 9 kat daha kuvvetlidir ve saat ekranını uçtan uca kaplayarak yüksek koruma sağlar. Günlük kullanımda oluşabilecek çizilme ve darbe kaynaklı hasarlara karşı oldukça etkilidir.

HD Kalitesinde Görüntü, Kolay Uygulama

Üstün teknolojisi ile akıllı saatinizin ekranında HD kalitede görüntü sağlayarak herhangi bir görüntü kaybına neden olmaz.  Baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülü sayesinde ise çok kolay uygulama yapılmasını sağlar. Herhangi bir yardım almadan ekran koruyucunuzu pratik bir şekilde kendiniz uygulayabilirsiniz.

Uyarı

Binano ekran koruyucuları, ekranı darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk kullanıcılara aittir.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Apple Watch 7
  • Ölçüsü: 45 mm
  • Materyal: Cam

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.