Binano Huawei Watch GT2 46 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Isıl İşlem Teknolojisi ile Tam Koruma

Binano tarafından tasarlanan ekran koruyucunun üretiminde ısıl işlem teknolojisinden yararlanılır. Normal cama kıyasla 9 kat daha güçlü koruma sağlayan söz konusu teknoloji ile üretilen cam, akıllı saatinizin ekranını uçtan uca kaplar.

Özel Formül Sayesinde İşiniz Çok Kolay

Ekran koruyucuda tercih edilen baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül zahmetsiz şekilde uygulama yapmanıza imkân tanır. Koruyucu camı saat ekranına yerleştirirken meydana gelebilecek baloncuk oluşumu sorunu ortadan kalkacağı için daha pratik bir kullanıcı deneyimi elde edersiniz.

HD Görüntü Netliği

Binano akıllı saat ekran koruyucunun sahip olduğu üstün teknoloji HD kalitesinde görsel deneyim sunar. Ürün koruyucu cam yokmuş hissi vermesinin yanı sıra ışık seviyesinin çok yüksek olduğu ortamlarda yansıma sorununun da önüne geçer.

Yüksek Soğurma Kapasitesi

Üretim sürecinin her aşamasında kaliteli materyallerden yararlanılan Binano ekran koruyucu yüksek soğurma kapasitesi ile dikkat çeker. Düşme ve çarpma benzeri durumlar sonucu akıllı saat ekranının alabileceği darbelerin etkisini minimuma indiren ürün kullanıcılardan tam not alır.

Parmak İzi Bırakmaz, Kolayca Temizlenir

Akıllı saatinizi kullanmak istediğinizde oluşan parmak izleri ekranda lekeli bir görünüm bırakır. Parmak izi bırakmayan yapıda tasarlanan Binano ekran koruyucu lekesiz kullanım olanağı yaratırken ekranı da daha okunabilir kılar. Ayrıca ürünün temizliği de oldukça pratiktir.

Huawei Watch GT2 46 mm ile Tam Uyum

Ekran koruyucu Huawei Watch GT2 46 mm ile tam uyumlu olacak şekilde üretilir. Koruyucu camın büyüklüğü, ilgili Huawei akılı saat modelinin ekran büyüklüğü ile aynıdır.

Konforlu Kullanım

Binano Huawei Watch GT2 46 mm ekran koruyucu, akıllı saatinizin ekranını darbelerden korumak amacıyla tasarlanır. Ayrıca ince yapısı ve kolay uygulanması sayesinde ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: Huawei Watch GT2 46 mm
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
Huawei Watch GT2 46 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.