E2M Apple Watch 38-40 mm KRD-25 Resin Kordon-2

​Görsellerdeki Apple Watch ürünü temsilidir. Siparişte sadece Apple Watch uyumlu kordon gönderilecektir. 

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güç ve Tasarım

Seramik yapısıyla şık ve zarif tasarıma sahiptir. Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklıdır. Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın. Renkleri, tarzınızı yansıtacak.

Görünüm ve Rahatlık

Klasik kordon klipsi ile rahatça kolunuzdan çıkarabileceğiniz kordon tasarımı, paslanmaz çelik metal banttan daha hafif ve plastik dayanıklıdır; bu da onu süper konforlu hale getirir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.