Baseus Gravity Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Araç İçindeki En Büyük Yardımcınız

Araç havalandırmasına takılan Baseus Gravity Car serisi evrensel telefon tutucu, araç sürerken navigasyonu takip edebilmek için ideal!

Her Açıdan Kusursuz Görüş

Baseus Gravity Car telefon tutucu ürünü en iyi görüş için 360° döndürerek, ayarlayabilirsiniz. Ayarlanabilir açı ile her pozisyondan kusursuz ekran görüşü sağlar.

Cihazı Kavrayan Tasarım

Düşme ve dengesizlikleri önlemek için özel çark sistemine sahiptir. Sağ, sol ve alt bölmede yer alan kollar temas ettiği anda cep telefonunu sıkıca kavrar.

Şarj İçin Prize Gerek Yok!

Modelin tasarımı sayesinde telefonu şarja da takabilirsiniz. Alt kolda yer alan kablo boşluğu ile eğilme ve bükülme olmadan, pilinizi doldurursunuz.

Sesli ve Görüntülü Konuşmaya Uygun

Şık tasarımı ile dikkat çeken Evrensel araç içi telefon tutucu görüşme yapmanıza olanak tanır. Ayarlanabilir açı ve sabit tutuşu ile sürüş sırasında sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Otomatik Kilit Sistemi

Cep telefonunu ürün üzerine yerleştirdiğiniz anda kollar kapanarak, güçlü tutuş sergiler. Alt kolun ağırlığı dengeleyen dizaynı çakıllı yollarda bile cihazın hasar almasını önler.

Mobil Cihazlar ile Uyumlu

Baseus Gravity Car serisi evrensel araç içi telefon tutucu modeli birçok cihaza uygundur. Ayarlanabilir kollar cihaza göre şekillenerek, 4-6 inç arası telefonlara uyum sağlar.

Pratik ve Basit Kullanım

Araç ızgarasına takılarak kullanılan model, 109 g ağırlığı ile ekstra yük oluşturmaz. Izgaraya takıldığı anda kullanıma hazır olan tutucuya telefon yerleştirmek ise çok basit!

Teknik Özellikler

  • Ürün: Evrensel araç içi telefon tutucu
  • Tasarım: Açılabilen tutucu kollar, sabitleme aparatı
  • Uyumluluk: 6 inç genişlikte telefonlara kadar (4-6 inç)
  • Gövde: Ayarlanabilir boyut ve açı (360°)
  • Materyal: PC, silikon
  • Ölçüler: 7.6x5.2x4.8 cm
  • Ağırlık: 109 g
  • Kurulum: Tak-Kullan
  • Özellikler: Ağırlık dengeleme, kaliteli materyal, uzun ömürlülük, kolay kurulum, pratik tak-çıkar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.