JUO Bisiklet/Motosiklet Ayna Tipi Suya Dayanıklı Telefon Tutucu (Medium)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkin Kullanım

Motosiklet, bisiklet, atv gibi araçlarınızın aynalarına sabitleyerek sürüşünüzü güvenli hale getirir. Seyir halinde iken telefonunuza gelen çağrıları veya navigasyon cihazınızdan gideceğiniz konumu rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Yağmurlu Havalarda İçiniz Rahat Etsin

Yağmurlu havalarda telefonunuzu cebinizde taşımaya gerek kalmadan rahatlıkla su geçirmez kılıfınızda taşıyıp kullanabilirsiniz. 360 derece kullanılabilir yapısıyla yatay veya dikey kullanabilir ve çizilmelere karşı korumuş olursunuz.

Özellikleri

  • Ürünün iç boyutu: 135 x 75 x 25 mm 
  • 360 derece Hareket Edebilme Kapasitesi
  • Dokunmatik Suya Dayanıklı Kılıf
  • Aynaya Bağlantı

Paket İçeriği

  • 1 x 360 derece Hareket Edebilen Bağlantı Aparatı
  • 1 x Su Geçirmez Telefon Tutucu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.