Joyroom JR-OK5 Motosiklet ve Bisiklet Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Pratik Telefon Tutucu

Güncellenmiş kavrama teknolojisine sahip Joyroom telefon tutucu, telefonunuzu bisiklete veya motosiklet gibi gidonu olan araçlara sabitler ve eller serbest kullanım imkanı sunar. 

Modern Dört Pençe Kilit Sistemi

Tek bir tıklama ile telefonunuzu dört köşesine de sağlam ve güvenli bir şekilde tutturabilirsiniz. Bağlantıyı keserken, her iki tarafa da basmanız gerekir, bu da telefonunuzun yanlışlıkla yerinden çıkmasını önler.

Eller Serbest Gezinme

Kullanıcı dostu tasarım,  telefonunuzun tamamen elinizin altında olmasını sağlar. Telefon tuşlarında ya da ekranda engellenen hiçbir nokta bulunmaz.

Stabilite

Tutucunun kendisi vidalanabilir ve bir anti-şok sistemi içerir. Koruyucu kauçuklu ekstra tutuş, telefonunuz için %100 sabit destek sağlar

Kullanılabilen Araçlar

Evrensel tasarımı sayesinde bisiklet, scooter veya motosiklet üzerindeki 4.7-6.5 inç arası tüm telefonlar için uygundur. Tutucuyu sıkıca vidalayıp telefonunuza yerleştirmeniz yeterlidir. Kolay monte edilir ve istendiği zaman sökülebilir.

360 Derece Kullanım

Tutucu 360 derece döndürülebilir, böylece telefon hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilir. Döndüreceğiniz tarafa çevirmeniz yeterlidir, sabitlenir ve yol boyunca ayarladığınız açıda kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Modeli: JR-OK5
  • Uyum: 6.5 inçe kadar Telefonlar
  • Ürün Malzemesi: PC + ABS
  • Uygun Ekipman: Bisiklet / Motosiklet
  • Ürün Net Ağırlık: 97.3gr.
  • Ürün Boyutu: 108*125*8.3mm 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.